Skip to main content
Iztaujāsim finanšu ministri par nodokļu reformu un banku sistēmas stabilitāti

Foto: pixabay

Iztaujāsim finanšu ministri par nodokļu reformu un banku sistēmas stabilitāti

VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas deputāti trešdien, 7.martā, plkst. 15:00 tiksies ar finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu. Tikšanās laikā deputāti iztaujās finanšu ministri par šobrīd aktuāliem jautājumiem viņas atbildības jomā, tostarp par nodokļu reformas ieviešanu un Latvijas banku sistēmas stabilitāti.

“Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola nodokļu reformu ir nodēvējusi par vienu no vērienīgākajām dāvanām Latvijas simtgadē, ko izjutīs gan uzņēmēji, gan mājsaimniecības. Cilvēki tiešām šo reformu jūt – bet izteikti negatīvā nozīmē: nodokļu sistēma ir kļuvusi ievērojami sarežģītāka, būtiski apgrūtinot mazo uzņēmēju, pašnodarbināto personu biznesu un daudzu grāmatvežu darbu. Par to, vai tiešām ir mazinājušās darbaspēka izmaksas un ienākumu nevienlīdzība, izskan pretrunīga informācija. Lūgsim ministrei skaidrot situāciju un piedāvāt risinājumus,” pauda Hosams Abu Meri, VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs.

Tāpat tikšanās laikā tiks pārrunāta Latvijas banku sistēmas stabilitāte saistībā ar notikumiem ap trešo lielāko Latvijas komercbanku “ABLV banka”, kas radās pēc FinCEN ziņojuma publiskošanas, un Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču pēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja uzsāktās izmeklēšanas aizdomās par korupciju.

Papildus informācijai:
Sandris Sabajevs
Partijas VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel.nr.: 22087726
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu