Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA iestājas par efektīvu un uz attīstību vērstu Valsts kontroli

JAUNĀS VIENOTĪBAS Saeimas frakcija nolēmusi atbalstīt Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāja Rolanda Irkļa kandidatūru valsts kontroliera amatam.

Iepriekš JAUNĀS VIENOTĪBAS frakcija tikās un atzinīgi novērtēja visus trīs kompetentos valsts kontroliera amata kandidātus – Irkli, Valsts kontroles padomes locekli, Otrā revīzijas departamenta direktori Ilzi Grīnhofu un Valsts kontroles padomes locekli, revīzijas departamenta direktoru Edgaru Korčaginu.

Frakcija augsti vērtēja visu kandidātu redzējumu par iestādes attīstību un galvenajiem veicamajiem darbiem un uzdevumiem. Visiem amata kandidātiem ir ļoti laba līdzšinējā profesionālā pieredze, kā arī saņemtas pozitīvas atsaukmes par viņu darbu. Tomēr deputāti par atbilstošāko kandidātu atzina Irkli.

Deputātu ieskatā Irklis varētu realizēt mūsdienīgas, atvērtas un uz attīstību vērstas pārmaiņas Valsts kontrolē, kā arī panākt vēl lielāku sabiedrības uzticību šai iestādei. Irkļa līdzšinējā regulatora pieredze būs papildu ieguvums Valsts kontrolei.

Ainars Latkovskis, JAUNĀS VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs: “Rolanda Irkļa vadības pieredze, kompetences, neatkarība lēmumu pieņemšanā un labā reputācija Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas vadītāja amatā mūs pārliecināja par labu šim kandidātam.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildu informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu