Skip to main content
JAUNĀ VIENOTĪBA Saeimas frakcija sasauc ārkārtas sēdi par situāciju pēc telekanālu LNT un TV3 reorganizācijas

JAUNĀ VIENOTĪBA Saeimas frakcija sasauc ārkārtas sēdi par situāciju pēc telekanālu LNT un TV3 reorganizācijas

Šodien, 12. novembrī, notiks partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Saeimas frakcijas ārkārtas sēde par situāciju Latvijas mediju vidē pēc mediju grupas “All Media Baltics” ieceres būtiski reorganizēt LNT un TV3 ziņu dienestus.

Ainars Latkovskis, JAUNĀ VIENOTĪBA Saeimas frakcijas priekšsēdētājs: “Latvijas sabiedrības interesēs ir gan kvalitatīvs un daudzveidīgs, gan profesionāli sagatavots ziņu saturs, taču publiski pieejamā informācija par gaidāmo situāciju Latvijas mediju vidē pēc divu komerctelevīzijas kanālu reorganizācijas informatīvo telpu būtiski noplicina. Laikmetā, kad realitāte ir gan viltus ziņas, gan hibrīdkarš, politiķu uzdevums ir meklēt risinājumus, lai to nepieļautu.”

Frakcija tiksies kā ar LNT un TV3 ziņu dienestu darbiniekiem, tā ar Latvijas Žurnālistu asociācijas vadību. Uz frakcijas sēdi uzaicināti arī NEPLP pārstāvji, kuri paziņojuši, ka LNT un TV3 ziņu dienestu apvienošana, iespējams, ir pretrunā ar Latvijas likumiem.

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA frakcijas sēde notiks otrdien, 12. novembrī, plkst. 14:00, Saeimas ēkā Torņa ielā 3/5, 320. kabinetā.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu