Skip to main content

JAUNĀS VIENOTĪBAS tiešsaistes diskusija par ekonomikas atjaunošanu un Latvijas finanšu situāciju pēc pandēmijas krīzes

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA ceturtdien, 4. jūnijā, tiešsaistē vērtēs Eiropas Savienības kopīgos plānus ekonomikas atjaunošanai pēc pandēmijas izraisītās krīzes, kā arī analizēs ekonomisko situāciju Latvijā un valsts stratēģiju gan krīzes pārvarēšanai, gan ekonomikas izaugsmei turpmākajos gados.

Sarunā piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāte, ekonomikas profesore Inese Vaidere, finanšu ministrs Jānis Reirs un partijas VIENOTĪBA ģenerālsekretārs Artis Kampars.

Sarunas dalībnieki diskutēs par Eiropas daudzgadu budžetu un ar to saistītā, 750 miljardu vērtā ekonomikas atjaunošanas plāna perspektīvām un Eiropas Savienības dalībvalstu spēju par to vienoties, vērtēs kādas ir Latvijas intereses un prioritātes Eiropas Savienības kopīgajos plānos, analizēs Latvijas valsts budžeta veidošanas stratēģiju turpmākajiem gadiem un spriedīs par vēlamo laika termiņu plānotajai nodokļu reformai.

Diskusija tiks translēta tiešraidē partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA lapā sociālajā tīklā Facebook https://www.facebook.com/JaunaVienotiba.lv/, tās sākums 4. jūnijā pl. 19:00.

Tiešraižu cikla “Sarunas klikšķa attālumā. Bez cepiena.” dalībniekiem jautājumus var iesūtīt jau iepriekš, rakstot tos komentāros sociālajā tīklā Facebook. Auditorijas jautājumi tiks apkopti arī tiešraides laikā.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: +371 67205472

Dalies ar ziņu