Skip to main content

JL pieņem rezolūciju par demokrātijas stiprināšanu Latvijas politikā

„10. Saeimas vēlēšanas ir izšķirošs brīdis, kad ikviena Latvijas pilsoņa pienākums būs izšķirties, kādu ceļu mūsu valstij iet – saimnieku un vadoņu, vai īstenas demokrātijas, savas valsts patriotu un profesionāļu ceļu. Mēs esam izvēlējušies sadarbības, saliedēšanās un jaunas politiskās kultūras ceļu. Mēs esam atraduši domubiedrus, uz kuriem varam paļauties. Šobrīd. Un turpmāk. Lai mainītu priekšstatu par to, kas ir politika Latvijā,” uzsvērts JL pieņemtajā rezolūcijā.

JL pauž apņemšanos stiprināt rietumnieciskas, modernas, nacionālas valsts ideju, ievērojot tiesiskuma, demokrātijas un labas pārvaldības principus.

„VIENOTĪBA radījusi jaunu vilkmi Latvijas politikā, uzrunājot katru Latvijas pilsoni, aicinot iesaistīties un nepalikt malā. Mēs turpināsim VIENOTĪBAS uzsākto saliedēšanās procesu. VIENOTĪBAI jākļūst par stabilu pamatu turpmākai, plašai politisko spēku un sabiedrības konsolidācijai,” uzsvērts rezolūcijā.

Uzsverot patiesas demokrātijas nozīmi 10. Saeimas vēlēšanās, JL norāda, ka VIENOTĪBA sabiedrībai piedāvās spēcīgu komandu un līderus ikvienā Latvijas reģionā, ticot, ka mūsu valsts labklājība ir demokrātiski izraudzītu gudru, drosmīgu un pašaizliedzīgu cilvēku rokās.

Tāpat pieņemtajā rezolūcijā norādīts uz demokrātisku lēmumu pieņemšanas veidu partijā, deputātu kandidātus 10.Saeimas vēlēšanām izraugoties, konsultējoties ar reģioniem, iesaistot lēmuma pieņemšanā ikvienu partijas biedru.

„Mūsu rindas veido spēcīgi līderi – Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, partijas valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, ekonomikas ministrs Artis Kampars, iekšlietu ministre Linda Mūrniece, politikā daudz pieredzējuši, rūdīti profesionāļi Saeimā, Latvijas reģionos atzīti, savus spēkus pierādījuši pašvaldību vadītāji un deputāti, kā arī jauni un daudzsološi savas nozares pārstāvji, kas iesaistīties politikā nolēmuši tagad,” norāda JL.

„Mēs zinām, ka VIENOTĪBAS panākumu atslēga ir sabiedrības pieprasījums, iesaistīšanās un līdzdalība. Mēs ticam, ka, būdami vienoti, spēsim Latviju veidot par valsti, kurā tautai nav jāizvēlas ārkārtēji līdzekļi, lai paustu savu viedokli. Valsti, kurā vara tautas viedokli uzklausa un ņem vērā. Valsti, kur priekšplānā ir kopīgas intereses un pārliecība par kopīgu mērķi, bet tā sasniegšana uzticēta godīgiem un zinošiem cilvēkiem,” uzsver rezolūcijas autori.

Kā iepriekš ziņots, JL šodien, 5. jūlijā, kopīgā valdes un domes sēdē apstiprināja partijas deputātu kandidātus apvienības VIENOTĪBA vēlēšanu sarakstiem. VIENOTĪBA dibināta 2010. gada 6. martā, tās uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Dalies ar ziņu