Skip to main content

JL: valsts uzņēmumu privatizācija ir tukšas iedomas

Partija Jaunais laiks (JL) noraida Aivara Lemberga izteikumus par iecerēm privatizēt valstij piederošos uzņēmumus, uzsverot, ka šāds jautājums nekad nav bijis partijas un valdības vadītāja dienas kārtībā. JL šīs ziņas dēvē par spekulatīviem mēģinājumiem iebaidīt sabiedrību un graut Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) kā partnera reputāciju.

Informē Solvita Āboltiņa, partijas JL valdes priekšsēdētāja: „Ir tiešām žēl, ka pirmā Lemberga kunga uzstāšanās kā oficiāli izvirzītam ZZS premjera kandidātam, ir balstīta uz principu „tukša muca tālu skan.” Šādam pieņēmumam nav nekāda racionāla pamatojuma. Gribu uzsvērt, ka JL vienmēr aizstāvējis valsts uzņēmumu likteni pretēji tiem politiskajiem spēkiem, kuri jauc politiku ar biznesu. Mūsu pozīcija ir strādāt, nevis izsaimniekot, līdz ar to valsts uzņēmumu privatizācija ir tikai un vienīgi tukšas iedomas.”

JL norāda, ka šādi izteikumi nav korekti gan attiecībā uz sabiedrības informēšanu, gan arī SVF kā valsts partneri.

„Jebkura šāda dezinformācija destabilizē sabiedrību, liekot pieņem kļūdainus secinājumus, tāpēc es aicinu politiskos spēkus nejaukt darbu ar priekšvēlēšanu aģitāciju. Savukārt SVF ievilkšana vietējā virtuvē parāda, ka vēlēšanu cīņā diemžēl tiks izmantoti jebkādi līdzekļi,” rezumē Āboltiņa.

Dalies ar ziņu