Skip to main content
Kariņš: JAUNĀS VIENOTĪBAS programmas stūrakmeņi Latvijai – veselība

Kariņš: JAUNĀS VIENOTĪBAS programmas stūrakmeņi Latvijai – veselība, izglītība, taisnīgums, algas un drošība

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš šodien kopsapulcē, konceptuāli iepazīstinot ar programmu Latvijas izaugsmei, uzsvēra, ka Latvijā tautsaimniecība aug, bet diemžēl ne visi iedzīvotāji to sajūt, tādēļ cilvēki arvien ir nedroši par savu nākotni. “Mums cilvēkos ir jārada drošības sajūta par Latviju. Tā būs, ja paveiksim piecas lietas: veselības aprūpe būs pieejama, izglītība – moderna, tiesa – taisnīga, algas – cienīgas un robežas – drošas,“ uzsvēra K.Kariņš.

“JAUNĀ VIENOTĪBA ir saliedēta, iekļaujoša un enerģiska. Mēs esam proeiropeiska partija – stingri iestājamies par demokrātiju, tiesiskumu un iekļaujošu cilvēktiesību tvērumu. JAUNAI VIENOTĪBAI ir jārūpējas par sabiedrības iekšējo un ārējo drošību laikā, kad pasaulē pieaug nenoteiktība. Mums jābūt daudz konsekventākiem savas politiskās programmas īstenošanā,” uzsvēra ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, partijas VIENOTĪBA valdes loceklis.

“Konkurētspējīga, moderna un pieejama izglītība – tā ir mūsu vīzija par izglītības sistēmu Latvijā. Diemžēl tās īstenošanā nākas saskarties ar pretestību no politikas zaļā purva. Argumenti – pārmaiņas vajag, bet kur steigties, tāpēc – atliekam. Protams, mūsu politiskajiem konkurentiem izglītota sabiedrība nav vajadzīga. JAUNĀ VIENOTĪBA tam nepiekrīt – reformas izglītībā ir jāturpina. Mums jāturpina rakt un tas purvs ir jānosusina,” pauda izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, partijas VIENOTĪBA valdes loceklis.

“Cilvēki, saskaroties ar tiesas varu, vēlas, lai tā būtu taisnīga. Pašlaik tā nav, mums ne tikai vārdos, bet arī darbos jābūt par taisnīgumu un tiesiskumu,” partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsapulcē uzsvēra Saeimas deputāte, Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja Inese Lībiņa- Egnere.

“Veselības aprūpes sistēmā šobrīd valda stagnācija, mums ir vieni no sliktākajiem iedzīvotāju veselības rādītājiem Eiropas Savienībā! JAUNĀ VIENOTĪBA ir gatava pārņemt veselības aprūpes nozares vadību un veselības aprūpe padarīt pieejamu ikvienam pacientam,” uzsvēra Saeimas deputāts Renārs Putniņš.

Papildus informācijai:
Sandris Sabajevs
Partijas VIENOTĪBA/partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel.nr.: 22087726
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu