Skip to main content
Ķirsis: par kļūdām Ušakovam jāmaksā pašam

Ķirsis: par kļūdām Ušakovam jāmaksā pašam, nevis visiem rīdziniekiem

Kamēr ar Rīgas domes priekšsēdētāja “svētību” Rīgas domes Satiksmes departamentā tiek maksāta alga darbiniekam dīkstāvē – Vitālijam Reinbaham, tikmēr pilsētas budžets ik mēnesi zaudē 2500 eiro. Rīgas domes VIENOTĪBAS deputātu frakcijas priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis nosūtījis vēstuli Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam, prasot uzņemties atbildību par šādu nelietderīgu naudas izlietojumu un kompensēt zaudējumus pilsētas budžetā no personīgajiem līdzekļiem.


Vilnis Ķirsis, Rīgas domes VIENOTĪBAS deputātu frakcijas priekšsēdētājs: “VIENOTĪBAS frakcija Rīgas domē jau 2015. gadā brīdināja, ka Vitālijam Reinbaham, ko KNAB turēja aizdomās par kukuļa pieprasīšanu, nav vietas Satiksmes departamentā, taču pat šī informācija Rīgas mēra vadītajai partijai “Saskaņa” nebija šķērslis, lai viņu ieceltu departamenta direktorā amatā.

 

Šobrīd nav saprotams, vai Reinbaha novēlotā atstādināšana apzināti ir veikta juridiski nekvalitatīvi, vai arī ir kārtējais pierādījums pilsētas vadības nekompetencei, taču skaidrs, ka šīs situācijas dēļ Rīgas pilsētas pašvaldība katru mēnesi cieš finansiālus zaudējumus.”Informācija medijos liecina, ka RD Satiksmes departamenta direktora amatā Vitālijs Reinbahs formāli ir atgriezies 2017. gada augustā un kopš tā laika katru mēnesi saņem algu 2500 eiro apmērā, lai gan atrodas dīkstāvē un nekādus darba pienākumus neveic. Pēc aptuveniem aprēķiniem, līdz šim Reinbahs saņēmis aptuveni 15 000 tūkstošus eiro – atbilstoši VIENOTĪBAS aicinājumam, Rīgas mēram būtu personīgi jākompensē gan šī summa, gan visi līdzekļi, kas, turpinoties dīkstāvei, tiks izmaksāti Reinbaham nākamajos mēnešos.


VIENOTĪBAS Rīgas domes frakcija atgādina, ka RD Satiksmes departamentu šobrīd vada direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins, kurš ne tikai saņem departamenta vadītāja amatam atbilstošu mēneša algu, bet arī tiek dāsni prēmēts.


Papildus informācijai:
Edmunds Jurēvics
Partijas VIENOTĪBA Rīgas domes frakcijas referents
Tālr.: +371 29404872
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu