Skip to main content

Koalīcijas partijas parakstīs memorandu par sadarbību RD

Valdības koalīciju veidojošās partijas – Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) un Nacionālā apvienība (NA) atsaukušās partijas VIENOTĪBA Rīgas mēra amata kandidāta Viļņa Ķirša aicinājumam parakstīt memorandu par sadarbību Rīgas domē. Parakstot memorandu, partijas arī apliecinās, ka pēc Rīgas domes vēlēšanām tās neveidos koalīciju ar šobrīd Rīgā pie varas esošajām partijām Saskaņa/GKR.

VIENOTĪBAS piedāvāto memorandu koalīcijas partiju priekšsēdētāji un izvirzītie Rīgas mēra amata kandidāti parakstīs pirmdien, 6.februārī, plkst.14.00, Saeimas Viesu zālē.

 

Rīga ir ne vien mūsu valsts galvaspilsēta – tas ir arī Latvijas ekonomisko un sabiedrisko notikumu centrs. Šobrīd Rīgā īstenotā politika nav vērsta ne uz pilsētas attīstību, ne tās iedzīvotāju labklājības veicināšanu.

Šāda saimniekošana galvaspilsētā mums ir nepieņemama, un mūsu kopīga apņemšanās ir pierādīt, ka pozitīvas pārmaiņas Rīgā ir iespējamas. Esmu pārliecināts, ka sadarbojoties varam saņemt rīdzinieku vairākuma atbalstu jaunai pārvaldībai Rīgā, norāda Ķirsis.

 

Partiju vienošanās paredz saskaņot un koordinēt partiju aktivitātes priekšvēlēšanu posmā, savukārt pēc vēlēšanām izveidot koalīciju, kurā trīs partijas atbildību par pārvaldību galvaspilsētā uzņemtos solidāri un proporcionāli vēlēšanu rezultātiem, par citu politisko spēku iesaisti Rīgas domes koalīcijā vienojoties pēc vienprātības principa, vienlaikus paredzot neveidot koalīciju ar Saskaņu/GKR.

Dalies ar ziņu