Skip to main content

Kozlovskis tiksies ar Gruzijas iekšlietu ministru

No trešdienas, 30.jūlija, līdz piektdienai, 1.augustam, darba vizītē Rīgā ieradīsies Gruzijas iekšlietu ministrs Aleksandrs Čikaidze ar delegāciju.

Vizītes laikā Gruzijas iekšlietu ministrs A.Čikaidze tiksies ar Latvijas iekšlietu ministru R.Kozlovski, lai pārrunātu nozares aktualitātes un abu valstu tiesībsargājošo iestāžu sadarbību. Divpusējās tikšanās laikā A.Čikaidzem un pārējām delegācijas amatpersonām plānotas tikšanās ar Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi, Valsts robežsardzes priekšnieku Normundu Garbaru un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieku Oskaru Āboliņu.

Vizītes laikā īpaša uzmanība tiks pievērsta sadarbībai robežu drošības jomā, kā arī turpmākās sadarbības stiprināšanai policijas un civilo ārkārtas situāciju jomās. Tikšanās laikā tiks aktualizēti arī jautājumi, kas saistīti ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē, kur viena no stratēģiskajām prioritātēm 2015.gadā būs Eiropas Savienības valstu sadarbības stiprināšana ar kaimiņvalstīm.

Darba vizītes laikā notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta operatīvā centra, Valsts robežsardzes koledžas, Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes, Terehovas robežkontroles punkta, Austrumu robežas apmeklējumi un citas aktivitātes.

Jau ziņots, ka abu valstu iekšlietu ministru līdzšinējo tikšanos laikā tika apspriestas vairākas nozīmīgas divpusējās sadarbības aktualitātes, kā arī parakstīts starpvalstu līgums par sadarbību civilo ārkārtas situāciju gadījumos.

Informāciju sagatavoja:
Māris Zariņš
Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr.: 67219243, 29120858
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu