Skip to main content

Krišjānis Kariņš: JAUNĀ VIENOTĪBA ir gatava uzņemties atbildību par Rīgu

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partija, kas ne tik vien ir gatava uzņemties atbildību, bet arī spēj šo atbildību īstenot – to pierāda Valda Dombrovska ietekme Eiropas Komisijā un autoritāte starptautiski, tam apliecinājums ir sarežģītās, bet vienlaikus noturīgās Latvijas valdības koalīcijas sekmīgs darbs. Partiju apvienības nākamais izaicinājums ir pārņemt varu Rīgā, tā šodien partijas biedriem norādīja JAUNĀS VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Ir pagājis nedaudz vairāk kā gads kopš uzņēmāmies atbildību vadīt valdību, izvirzot sev ambiciozus mērķus, piemēram, finanšu sektora uzraudzības sakārtošanā. Šo darbu esam paveikuši godam – Latvijas finanšu sektora reputācija ir atgūta un mūsu valstij ir piešķirts augstākais kredītreitings, kāds jebkad bijis. Tas demonstrē pasaulei, ka investīciju vide Latvijā ir droša un tas mums dod lielākas iespējas izaugsmei. Esam panākuši skaidru un labu rezultātu,” sacīja K. Kariņš.

Runājot par gaidāmajām Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām, Ministru prezidents atgādināja, ka Rīgā pēdējos 10 gadus ir valdījuši skandāli – pilsētas saimniecība ir nolaista, finanšu situācija, īpaši virknē pašvaldības uzņēmumu, ir ārkārtēji sliktā stāvoklī, tādēļ pārņemt varu Latvijas galvaspilsētā ir liela atbildība.

Mūsu līderis Rīgā Vilnis Ķirsis ir ar pieredzi kā Saeimā, tā Rīgas domē. Viņš ir bijis uzticīgs vēlētāju dotajam mandātam un nenogurstoši strādājis rīdzinieku labā, nemeklējot ērtāku un vieglāku ceļu. Vilnis Ķirsis ir cilvēks, kurš ir gatavs visas savas zināšanas likt lietā, lai pārņemtu vadību Rīgā, turklāt arī viņa komanda būs labākā un kompetentākā darbam Rīgā. Tā ir mūsu partijas bagātība – mēs spējam piedāvāt speciālistus ļoti daudzām jomām, toskait kā drošības jautājumos un ekonomikā, tā sociālajās tēmās, vides jomā un citās,” uzsvēra partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs.

Sestdien, 7. martā, notiek partijas VIENOTĪBA domes un apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēde, kurā tika prezentēta programma un komanda Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām.

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBAS saraksta līderis Rīgā ir Vilnis Ķirsis, viņa komandā vēlēšanās startēs valsts un pašvaldību pārvaldē pieredzējuši cilvēki, to vidū līdzšinējie Rīgas domes deputāti Inese Andersone, Olafs Pulks, Lauris Ērenpreiss un Uģis Rotbergs, ģenerālis Ints Ķuzis, bijušie ministri Kārlis Šadurskis un Ints Dālderis, bijušais Saeimas frakcijas vadītājs Hosams Abu Meri un citi. JAUNĀS VIENOTĪBAS komandai pievienojušies Rīgas apkaimju biedrību pārstāvji Rita Eva Našeniece, Kaspars Spunde un Armands Būmanis. 

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: +371 67205472


Dalies ar ziņu