Skip to main content

Kristovskis apsveic tāllēcēju Inetu Radeviču ar medaļu pasaules čempionātā

Latvijas ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis nosūtījis apsveikuma vēstuli tāllēcējai Inetai Radevičai, sveicot viņu ar lielo uzvaru – bronzas medaļu pasaules vieglatlētikas čempionātā Dienvidkorejas pilsētā Tegu. Tas ir līdz šim augstākais neatkarīgās Latvijas sportistu sasniegums šāda mēroga vieglatlētikas sacensībās.

„Vakar, 2011. gada 28. augustā, bija liels prieks, uzzinot par Tavu uzvaru un bronzas medaļu pasaules vieglatlētikas čempionātā, kas ir pirmais tik augsta ranga sasniegums neatkarīgās Latvijas sporta vēsturē.

Apbrīnoju, Ineta, Tavas spējas un cīņas sparu, kas vainagojies ar milzīgo panākumu – lēcienu, kas pacēla Tevi uz pasaules pjedestāla! Tava pasaules čempionāta medaļa ir lieliskākā dāvana arī Latvijai, kuras vārds vieglatlētikas vēsturē tagad ierakstīts uz visiem laikiem,” vēstulē norāda ārlietu ministrs.

Ģ. V. Kristovskis ir aizrautīgs vieglatlētikas līdzjutējs, jo pats jaunībā nodarbojies ar šķēpmešanu, bet no 2001. līdz 2005. gadam bijis Latvijas vieglatlētikas savienības prezidents, LOK loceklis.

Informāciju sagatavoja:
Dace Balode
ārlietu ministra padomniece preses jautājumos
[email protected]
Tālr.: 29289491

 

 

Dalies ar ziņu