Skip to main content

Kristovskis: Latvijas interesēs ir ,,Rail Baltica’’ projekta sekmīga īstenošana

24. martā ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis piedalījās konferencē „Rail Baltica attīstība un biznesa iespējas”. Konferences atklāšanas uzrunā ministrs norādīja, ka ,,Rail Baltica” ir viens no svarīgākajiem projektiem reģiona sasniedzamības uzlabošanai, savienojot Somiju, Baltijas valstis un Poliju ar Centrāleiropu. Latvija ir ieinteresēta, lai šis projekts tiktu sekmīgi īstenots.

"Attīstīti un moderni dzelzceļa savienojumi ir ļoti būtiski reģiona ilgtspējai un konkurētspējas celšanai, nodrošinot regulārus pasažieru un kravu pārvadājumus Ziemeļu-Dienvidu virzienā, veicinot tūrisma attīstību, tirdzniecību un sociālos kontaktus starp Eiropas valstīm,” teica Ģ. V. Kristovskis

Konferenci rīko Rīgas Ekonomikas augstskola un Meierovica biedrība. Konferences rīkotāji kā galveno uzdevumu saredz ,,Rail Baltica’’ projekta pozicionēšanu reģionālā kontekstā, veicinot diskusiju par projekta nozīmi Latvijai un visam Baltijas jūras reģionam.

Pasākumā piedalās valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvji, ieinteresētās puses, transporta un loģistikas sektora, kā arī ārvalstu pārstāvji.

Informāciju sagatavoja:
LR Ārlietu ministrijas
Preses un informācijas nodaļa
Tālr.: 67016 272
[email protected]

Dalies ar ziņu