Skip to main content

Kristovskis parakstās līdzjūtību grāmatā Japānas vēstniecībā

22. martā Latvijas ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis apmeklēja Japānas vēstniecību Rīgā un parakstījās līdzjūtību grāmatā, Ārlietu ministrijas un savā vārdā apliecinot dziļi izjustu līdzjūtību bojāgājušo piederīgajiem un visai Japānas tautai, kas cieta dabas katastrofā – zemestrīcē un tās izraisītos cunami postījumos – 11. martā un tagad pašaizliedzīgi cenšas novērst bojājumus atomelektrostacijā Fukušimas provincē.

“Šajā saspringtajā brīdī, kad Japānas iedzīvotāji joprojām ir spiesti apliecināt savu spēku un drosmi, ļaujiet izteikt patiesu atbalstu un līdzpārdzīvojumu visiem, kas zaudējuši tuviniekus un draugus traģiskajā dabas katastrofā, kā arī Japānas tautai kopumā,” bija teikts ministra līdzjūtības ierakstā.

Kā jau informējām, Ģ. V. Kristovskis 15. martā tikās ar Japānas vēstnieku Takaši Osanai (Takashi Osanai) un apliecināja, ka Latvija ir solidāra ar Japānas tautu tās nelaimē un gatava palīdzēt novērst notikušās katastrofas sekas. Šajā pašā dienā valdības sēdē tika pieņemts lēmums piešķirt palīdzību Japānai zemestrīces un cunami postījumu seku novēršanai 100 000 latu apmērā.

Foto


Informāciju sagatavoja:
LR Ārlietu ministrijas
Preses un informācijas nodaļa
Tālr.: 67016 272
[email protected]

 

Dalies ar ziņu