Skip to main content

Kristovskis: VIENOTĪBA aicina Saskaņas centru attīrīties no ekstrēmistiem

Politisko partiju apvienības VIENOTĪBA priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis uzskata, ka apvienības „Saskaņas centrs” biedru un atbalstītāju rindās joprojām ir ekstrēmisti, kuru mērķi un darbības metodes ir pretrunā nopietnu demokrātisku partiju ētiku un valsts pamatvērtībām.

“Pēdējo dienu notikumi liecina, ka brīdinājumi par Biškekas tipa asinsizliešanu Latvijā, aicinājumi uz masveida politisku streiku vēlēšanu priekšvakarā, huligāniska necieņas izrādīšana valsts simboliem un augstākajām amatpersonām nav nejauši. Urbanoviča atbalstītāji ķeras pie bīstamām metodēm savu mērķu sasniegšanai,” pauž Ģ. V. Kristovskis.

Ģ. V. Kristovskis norāda: “Streika un neētisko akciju aicinātāju vidū ir pat „Urbanoviča valdības” ministru kandidāti. Saskaņas centra sastāvā joprojām ietilpst Latvijas sociālistiskā partija, kuras mērķis ir Latvijas izstāšanās no NATO un referenduma par pievienošanos Eiropas Savienībai rezultātu anulēšana.”

Organizācijai, kura pretendē uz ievērojamas Latvijas pilsoņu daļas atbalstu, ir jāattīra savas rindas no ekstrēmistiem un grupām, kuru mērķi ir pretrunā ar Latvijas tautas vairākuma skaidri paustu gribu, uzskata VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētājs.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected] 

Dalies ar ziņu