Skip to main content
Kučinska iespējamā rīcība

Foto: Saeima

Kučinska iespējamā rīcība, izpaužot informāciju par kriminālprocesu, ir nepieņemama tiesiskā valstī; prasīs paskaidrojumus ārkārtas frakcijas sēdē

Partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA Saeimas frakcija uzskata, ka Ministru prezidenta Māra Kučinska iespējamā rīcība, izpaužot informāciju par kriminālprocesu, ir nepieņemama, tādēļ prasīs M.Kučinskim skaidrot situāciju ārkārtas frakcijas sēdē pirmdien, 27.augustā.

“Ja atbilst patiesībai medijos publicētā informācija, ka Ministru prezidents Māris Kučinskis varētu būt izpaudis partijas biedriem informāciju par kriminālprocesu pret Saeimas deputātu Askoldu Kļaviņu, tad mēs šādu rīcību uzskatām par nepieņemamu tiesiskā valstī. Tādā gadījumā Ministru prezidentam būtu jāuzņemas politiskā atbildība par šo rīcību. Mēs esam nolēmuši aicināt Ministru prezidentu Māri Kučinski uz ārkārtas frakcijas sēdi, lai skaidrotu izveidojušos situāciju un savu rīcību,” pauda Hosams Abu Meri, VIENOTĪBA Saeimas frakcijas priekšsēdētājs.

Partija VIENOTĪBA kopā ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopīgam startam 13.Saeimas vēlēšanām ir izveidojušas partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs un Ministru prezidenta amata kandidāts ir Krišjānis Kariņš.

Informāciju sagatavoja:
Sandris Sabajevs
partijas VIENOTĪBA/ partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel. nr. 22087726

Dalies ar ziņu