Skip to main content
Kvalitatīvs process vakcinācijai pret Covid-19 ir visaugstākā prioritāte

Kvalitatīvs process vakcinācijai pret Covid-19 ir visaugstākā prioritāte

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA šodien partijas valžu un Saeimas deputātu kopsēdē uzklausīja Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu par aktuālo situāciju Latvijā ar Covid-19 pandēmijas izplatību un valdības rīcības plānu saslimstības ierobežošanai.

Partiju apvienība pilnībā atbalsta Ministru prezidenta nostāju, ka šobrīd izšķirīgi svarīgi ir nodrošināt, lai vakcinēšanās pret Covid-19 notiek raiti, pēc ikvienam Latvijas iedzīvotājam skaidri izprotama plāna, iespējami drīz dodot iespēju saņemt vakcīnu visām sabiedrības riska grupām, tostarp pensionāriem, sociālajiem darbiniekiem un citiem.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš informēja valdi, ka sagaida no Veselības ministrijas rīt Ministru kabineta sēdē izskatāmu pilnvērtīgu vakcinācijas plānu. Premjers uzskata, ka katram Latvijas iedzīvotājam jābūt drošam, ka vakcīna būs noteiktā laikā pieejama, kad un kur to varēs saņemt, kā iedzīvotāji tiks aicināti vakcinēties u.tml.

JAUNĀ VIENOTĪBA piekrīt premjera viedoklim par to, ka ir jādara viss iespējamais, lai vakcinācija notiktu bez kavēšanās un visi Latvijas iedzīvotāji, kuri vēlas potēties, to varētu izdarīt vistuvākajā laikā.

JAUNĀS VIENOTĪBAS sēdē premjers uzklausīja arī viedokļus par valdības ieviestajiem ierobežojumiem ārkārtas situācijas laikā, tostarp lēmumu noteikt mājsēdi noteiktās diennakts stundās – šis regulējums atzīts par ļoti efektīvu un atbalstāmu, ja nepieciešams, pat paplašinot mājsēdes darbības laiku.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu