Skip to main content

Lietuvā tiksies Baltijas valstu premjerministri

Piektdien, 10.aprīlī, Viļņā (Lietuva) Baltijas Ministru padomes neformālajā darba sesijā tiksies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas premjerministri. Tikšanās būtiskākās tēmas – gatavošanās Austrumu Partnerības samitam, drošība, enerģētika un transports, kā arī Latvijas prezidentūra ES Padomē.

Plānots, ka Ministru prezidente Laimdota Straujuma informēs Lietuvas
un Igaunijas premjerministrus par Latvijas prezidentūras ES Padomē svarīgākajiem rezultātiem pirmajos trīs mēnešos un vēl plānoto līdz prezidentūras noslēgumam.

Pēc sanāksmes plkst.12:00 notiks Baltijas valstu premjerministru preses konference. Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, kuri vēlas piedalīties preses konferencē, aicinām pieteikties Lietuvas premjerministra biroja Preses un komunikācijas departamentā: [email protected].

Baltijas valstu premjerministru neformālās tikšanās notiek reizi gadā, tiekoties kādā no trim Baltijas valstīm. Iepriekšējā sanāksme notika 2014.gadā Tallinā, 2013.gadā tā notika Jūrmalā, 2012.gada martā Lietuvas pilsētā Prienai, 2011.gadā – Vidzemē, 2010.gadā – Igaunijas pilsētā Tartu, bet 2009.gadā – Lietuvas kūrortpilsētā Nidā.

Dalies ar ziņu