Skip to main content

Ministru prezidenta apsveikums Ziemassvētkos

Cienījamie Latvijas iedzīvotāji!

Lai Ziemassvētkos katrā ģimenē iznāk brīdis pārdomām, novērtējot šogad paveikto un izvirzot jaunus mērķus un apņemšanās!

Šos Ziemassvētkus Latvijā sagaidām ar padarīta darba sajūtu – veiksmīgi esam noslēguši starptautisko aizdevumu programmu. Vēlos pateikties Latvijas tautai par atbalstu valdības darbam, par mērķtiecību un saliedētību, kas Latvijā šos svētkus ļauj svinēt daudz stabilāk un drošāk nekā daudzās valstīs. Esam atguvuši varu paši lemt par savas valsts finansēm un ieguvuši iespēju pierādīt, ka no kļūdām esam mācījušies!

Laikā, kad pasaulē joprojām notiek revolūcijas cilvēktiesību un demokrātiju vārdā, mūsu pienākums ir nostiprināt valsts pamatprincipus, kuru dēļ Latvijas valsts pastāv: Latvija ir demokrātiska, tiesiska, sociāli atbildīga un nacionāla valsts. Mēs varam būt lepni par paveikto un mums ir pamats būt pārliecinātiem par Latvijas nākotni. Mūsu pienākums ir būt arī iecietīgiem un saliedētiem ar visiem, kuri Latviju uzskata par savām mājām.

Lai kopā ar prieku ikvienā ģimenē ienāk arī pārliecība par savām spējām un talantiem, kā arī apņēmība sasniegt savus mērķus. Katra Latvijas iedzīvotāja sasniegums ir arī valsts sasniegums!

Novēlu visiem jums ļoti priecīgus un gaišus Ziemassvētkus!

Papildus informācija:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Mob. tālr.: 67082865, 26556965
[email protected]

 

Dalies ar ziņu