Skip to main content

Ministru prezidente 1.septembrī apmeklē Cēsu Profesionālo vidusskolu

Otrdien, 1.septembrī, pēc rekonstrukcijas atklājot Cēsu Profesionālo vidusskolu, Ministru prezidente Laimdota Straujuma ikvienam skolēnam novēlēja apzināties, ka tikai no viņu katra personīgā darba un izvēles būs atkarīga viņa dzīve.

„Cēsis un visa Latvija tic jūsu spējām, tic tam, ka jūs varat sasniegt savus sapņus. Ministru kabinetā esmu tikusies ar profesionālo vidusskolu skolēniem, kuri sasnieguši augstus rezultātus visā pasaulē. Latvija var! Es ticu, ka kādu dienu Jūsu sasniegumi un ražojumi būs zināmi visā pasaulē!” – dāvinot skolai globusu sacīja L. Straujuma.

Ministru prezidente pateicās pašvaldībai un visiem skolotājiem, kuru pūles tika ieguldītas, lai skolēniem būtu iespēja apgūt pieprasītus arodus mūsdienīgā skolā.

Augusta beigās noslēdzās modernizēšanas projekts, kura mērķis bija uzlabot Cēsu Profesionālās vidusskolas īstenoto prioritāro profesionālās izglītības programmu infrastruktūru un modernizēt mācību aprīkojumu, atbilstoši Latvijas un Eiropas standartiem un piedāvājot darba tirgum kvalificētus speciālistus. Skolā varēs apgūt pieprasītas specialitātes, piemēram, mēbeļu galdnieks, namdaris, elektrotehniķis, mēbeļu dizaina speciālists un restauratora asistents.

Papildus informācija:
Aiva Rozenberga
Ministru prezidentes preses sekretāre
Tālrunis: +371 29462451
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu