Skip to main content

Ministru prezidente: ES Padomes prezidentūras laikā iegūtās prasmes izmantosim Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanai

FOTO, VIDEO

Rīga, 2015. gada 29. jūnijā. – 29. jūnijā Ministru prezidente Laimdota Straujuma preses konferencē par Latvijas prezidentūras ES Padomē rezultātiem uzsvēra, ka prezidentūras laikā iegūtā pieredze un kontakti tiks mērķtiecīgi izmantoti, lai veiksmīgāk pārstāvētu Latvijas intereses.

Ministru prezidente norādīja, ka Latvija prezidentūras laikā izpildīja ne tikai tai iepriekš sagatavotos uzdevumus, bet arī veiksmīgi tika galā negaidītās ārkārtas situācijās. „Tika sagatavoti labvēlīgi apstākļi Eiropas Stratēģisko investīciju fonda apstiprināšanai un Eiropas Enerģētikas savienības izveidošanai, panākta vienošanās par papildu stipendijām jauniešiem un radīta iespēja LR pilsoņiem saņemt palīdzību nelaimes gadījumos jebkurā ES dalībvalsts vēstniecībā pasaulē. Šie ir vien daži piemēri no apjomīgā darba, ko esam paveikuši,” stāsta L.Straujuma.

Ministru prezidente pēc preses konferences tikās ar Prezidentūras praktikantu programmas dalībniekiem – jauniešiem, kuri nodrošināja atbalstu ārvalstu delegācijām un guva unikālu profesionālo pieredzi. L.Straujuma sirsnīgi pateicās jauniešiem par ieguldīto darbu. Prezidentūras praktikantu programmā piedalījās 107 jaunieši, kuri brīvprātīgi nostrādājuši vairāk nekā 32 000 stundas.

Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas uzruna preses konferencē.

Infografika par Latvijas prezidentūras ES Padomē rezultātiem angļu un latviešu valodā pieejama šeit.

 

Informāciju sagatavoja:
Aiva Rozenberga
Ministru prezidentes preses sekretāre
Tālrunis: +371 29462451
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu