Skip to main content

Ministru prezidente pateicas nozaru ministriem un darbiniekiem par ieguldījumu Latvijas ES prezidentūras īstenošanā

FOTO no pateicības rakstu pasniegšanas

Otrdien, 8.septembrī, Ministru prezidente Laimdota Straujuma pasniedza nozaru ministriem Pateicības rakstus, aicinot pateikties arī saviem darbiniekiem par nozīmīgo ieguldījumu Latvijas prezidentūras ES Padomē veiksmīgā nodrošināšanā.

„Aizvadītais prezidentūras periods ir bijis izaicinošs un dinamisks laiks visai Eiropai, kā arī liela atbildība un vienreizēja pieredze Latvijai. Apņēmīgi un mērķtiecīgi strādājot, mums visiem kopā ir izdevies sasniegt iepriekš izvirzītos mērķus, kā arī ātri reaģēt uz jauniem izaicinājumiem. Šodien vēlos pateikt paldies visai ministru komandai un visiem darbiniekiem par pašaizliedzīgu darbu un ieguldījumu sekmīgā prezidentūras norisē. Esmu lepna par visiem darbiniekiem, kas palīdzējuši veiksmīgi aizvadīt pirmo prezidentūru pēc Latvijas desmit gadu dalības ES,” izsaka pateicību L.Straujuma.

Pateicības raksti piešķirti Ārlietu, Ekonomikas, Finanšu, Iekšlietu, Izglītības un zinātnes, Kultūras, Labklājības, Satiksmes, Tieslietu, Veselības, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības un Zemkopības ministriju ministriem.

Papildus informācija:
Aiva Rozenberga
Ministru prezidentes preses sekretāre
Tālr.: +371 29462451
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu