Skip to main content

Ministru prezidente reģionālajā vizītē dosies uz Latgali

Piektdien, 13.martā, Ministru prezidente Laimdota Straujuma dosies reģionālajā vizītē uz Latgali, lai apmeklētu valsts austrumu robežu un tiktos ar Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestāžu vadītājiem un pašvaldību pārstāvjiem, lai diskutētu par skolotāju algu modeli.

Reģionālās vizītes laikā Ministru prezidentei plānots iepazīties ar Aizgāršas robežsargu nodaļu, apsekot valsts robežas joslu un apzināt aktuālo stāvokli uz valsts robežas, kā arī par plānoto robežjoslas ierīkošanu. Tāpat Laimdota Straujuma tiksies ar Nautrēnu pagasta pārvaldes vadītāju Līviju Pļavinsku un Rēzeknes novada domes priekšsēdētāju Monvīdu Švarcu.

Mediju iespējas reģionālās vizītes laikā

NB – Ņemot vērā, ka vizīte notiek robežas zonā, žurnālistiem līdzi jābūt pasei! Mediju dalība tikai iepriekš piesakoties. Pieteikšanās līdz 12.martam plkst.16:00, rakstot [email protected].

Plkst.
11:00-11:50
Iepazīšanās ar Aizgāršas robežsargu nodaļu un Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes priekšnieka ziņojums par stāvokli uz valsts robežas.
 
Medijiem: TV, foto iespējas
Plkst.
12:00-12:20
Valsts robežas joslas apsekošana un Valsts robežsardzes ziņojums par Valsts robežas demarkācijas gaitu un plānoto robežjoslas ierīkošanu.
 
Medijiem: TV, foto, līdzdalības iespējas, atbildes uz žurnālistu jautājumiem
Plkst. 12:30
Goliševas Sv. Trijādības pareizticīgo baznīcas apskate
 
Medijiem: TV, foto, līdzdalības iespējas
Plkst.
14:30-16:30
Diskusija par skolotāju algu modeli ar Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestāžu vadītājiem un pašvaldību pārstāvjiem (Nautrēnu vidusskola, Rogovka, Nautrēnu pagasts, Rēzeknes novads)
 
Medijiem: TV, foto, līdzdalības iespējas
 
Kontaktpersona:
Nautrēnu pagasta pārvaldes vadītāja Līvija Pļavinska, T.29468107
Pārvaldes sekretāre Elita Velikāne, T.64628805

 

Plašāka informācija:
Aiva Rozenberga
Ministru prezidentes preses sekretāre
Tālrunis: +371 29462451
Informāciju sagatavoja:
Sabīne Spurķe
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr. +371 20604166

 

Dalies ar ziņu