Skip to main content

Ministru prezidents apmeklē Polijas Republikas Senātu

Sestdien, 4. decembrī, Varšavā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis apmeklēja Polijas Republikas Senātu un tikās ar senatoru, Senāta ārlietu komisijas priekšsēdētāja vietnieku Mareku Rocki un Senāta ārlietu un ES lietu biroja direktoru Leszek Kieniewicz. Premjers apskatīja arī Senātā izstādīto izstādi „Viena diena Latvijā”.

Dienas noslēgumā notika Baltijas valstu premjeru darba vakariņas, kurās tika pārrunāta gaidāmās tikšanās ar Polijas premjerministru Donaldu Tusku darba kārtība, eiro ieviešana Igaunijā no 2011. gada 1. janvāra un 2011. gada 19. un 20. janvārī gaidāmā NB8 tikšanās ar Lielbritānijas premjerministriju Deividu Kameronu.

Jau iepriekš informējām par 4. un 5. decembrī plānoto Ministru prezidenta darba vizīti Polijā, lai pārrunātu reģionālo enerģētikas projektu īstenošanu. Šodien, 5.decembrī, Varšavā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tiksies ar Polijas premjerministru Donaldu Tusku un kopā ar Lietuvas un Igaunijas premjeriem piedalīsies darba brokastīs, kurās tiks pārrunāti aktuālie enerģētikas jautājumi. Plkst. 13.30 plānota Polijas un Baltijas valstu ministru prezidentu dalība preses konferencē.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis Latvijā atgriezīsies 5. decembra vakarā.

Informāciju sagatavoja:
Laine Kučinska
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece
Tālr.: 67082905
[email protected]

Dalies ar ziņu