Skip to main content

Ministru prezidents piedalīsies konferencē par Eiropas un globālās ekonomikas pārvaldību pēc finanšu krīzes

No 8. līdz 9. februārim, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis dosies uz Briseli, lai piedalītos Konrāda Adenauera rīkotajā starptautiskajā konferencē par Eiropas un globālās ekonomikas pārvaldību pēc finanšu krīzes. Premjers ar ievadrunu atklās diskusiju par starptautiskās vērtībās balstītu ekonomikas pārvaldību un Konrāda Adenauera fonda piedāvātajām galvenām vadlīnijām labklājības, sociālā taisnīguma un ilgtspējīgas ekonomikas jautājumos.

Konferences mērķis ir izskaidrot un diskutēt par ekonomikas pārvaldības konceptiem un stratēģiskajiem virzieniem Eiropas Savienībā un jaunajās tirgus ekonomikās. Konferencē piedalīsies augsta līmeņa eksperti un amatpersonas no Eiropas institūcijām, ES dalībvalstīm, Konrāda Adenauera fonda un universitātēm.

Konferences organizētāji uzsver, ka finanšu krīze radījusi jautājumus par ekonomikas sistēmām Eiropā un pasaulē. Eiropas sociālās ekonomikas modelis ir sevi apliecinājis gan kā brīvā tirgus pieeja no vienas puses, gan kā pieeja ar būtisku valsts lomu ekonomikā, min Konrāda Adenauera fonda pārstāvji.

Ministru prezidents Latvijā atgriezīsies trešdienas pēcpusdienā.

 

Informāciju sagatavoja:
Laine Kučinska
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece
Tālr.: 67082905
[email protected]

Dalies ar ziņu