Skip to main content

Ministru prezidentu ekonomikas jautājumos konsultēs Gints Freimanis

No 7. jūlija Ministru prezidenta padomnieka ekonomikas jautājumos pienākumus uzsācis pildīt līdzšinējais premjera ārštata padomnieks ārējās ekonomiskās sadarbības un investīciju jautājumos Gints Freimanis. G.Freimanis jau iepriekš no 2009. gada marta līdz 2010. gada novembrim V.Dombrovski konsultēja tautsaimniecības jautājumos, bet pēc tam vadīja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecību Parīzē.

Līdzšinējais Ministru prezidenta padomnieks ekonomikas jautājumos Jānis Miķelsons pēc savstarpējas vienošanās savu amatu atstāja 1. jūlijā. Ministru prezidents augsti novērtē J. Miķelsona erudīciju un ieguldījumu, darbojoties padomnieka amatā. J. Miķelsons premjera padomnieka pienākumus pildīja no 2011. gada 17. janvāra.

Atskatoties uz pavadīto laiku Ministru prezidenta birojā, J. Miķelsons pauž gandarījumu par iespēju piedalīties valdības darbā valsts ekonomiskās stabilizācijas periodā, līdzdarboties starptautiskās aizņēmuma programmas pārskata ceturtās misijas norisē un palīdzot skaidrot ārvalstu pārstāvjiem Latvijas ekonomisko situāciju. Darbs padomnieka amatā sniedzis vērtīgu pieredzi un padziļinātu izpratni par daudziem jautājumiem. J. Miķelsons no augusta turpinās karjeru Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā.

Informāciju sagatavoja:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
tālr. 26556965, 67082865
[email protected]

Foto: istockphoto

Dalies ar ziņu