Skip to main content

Nācis klajā apvienības VIENOTĪBA laikraksta 9. numurs

Šodien, 24.maijā, klajā nācis politisko partiju apvienības VIENOTĪBA laikraksta 9. numurs. Tajā VIENOTĪBAS politiķi sniedz savu redzējumu par valsts nākotni un attīstību, turpina skaidrot sabiedrībai valdības paveikto un iecerēto, kā arī vērtē Latvijas iespējas Eiropas Savienībā.

Jaunajā laikrakstā lasāma intervija ar VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētāju, tieslietu ministru Aigaru Štokenbergu par jaunām pārmaiņām Latvijas politiskajos procesos un VIENOTĪBAS lomu tajos.

Savukārt rubrikā „Aci pret aci ar Ministru prezidentu” lasītāji aicināti iepazīties ar nozīmīgākajiem notikumiem Ministru prezidenta darba kārtībā, sekojot līdzi premjera gaitām viņa blogā www.valdisdombrovskis.lv.

Tāpat laikrakstā lasāms VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas deputātes, Finanšu ministrijas parlamentārās sekretāres Ilzes Viņķeles komentārs par sociālo pabalstu „griestu” atcelšanas iespējamām sekām, savukārt Saeimas Cilvēktiesību komisijas vadītāja Ingrīda Circene skaidro, kā, saglabājot atbalstu trūcīgajiem iedzīvotājiem, atbalstāmi nodokļu maksātāji un ģimenes ar bērniem. Par strukturālajām reformām tieslietu sistēmā lasāms Tieslietu ministrijas parlamentārās sekretāres Karīnas Kornas komentārs, savukārt Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs, RSU ESF lektors Veiko Spolītis lasītājiem skaidro parlamenta un tautas vēlētas prezidenta institūcijas ieguvumus un riskus.

Par Latvijas iespējām Eiropas Savienībā savu viedokli laikrakstā pauž VIENOTĪBAS Eiropas Parlamenta deputāti Krišjānis Kariņš un Sandra Kalniete, savukārt Saeimas Ārlietu komisijas vadītājs Ojārs Ēriks Kalniņš skaidro, kas veido Latvijas tēlu un ar ko kā valsts asociējamies pasaulē.

Reģioniem veltītajā rubrikā lasītājiem piedāvāta intervija ar Apes novada domes priekšsēdētāju Astrīdu Harju, kura mudinājusi savu novadu iesaistīties veiksmīgā Igaunijas – Latvijas pārrobežu projektā un ir pārliecināta, ka ar radošumu un apņēmību iespējams attīstīt gan vietējo kultūru, gan ekonomiku.

Tāpat jaunajā laikrakstā lasītāji aicināti iepazīties gan ar VIENOTĪBAS jaunatvērto biroju Rīgā, Kaļķu ielā 28, gan atjaunoto apvienības mājaslapu – www.vienotiba.lv.

Laikraksta izklaides lapās, kā ierasts, lasītāji varēs iepazīties ar aprīļa politisko horoskopu, censties uzminēt VIENOTĪBAS politiķu bērnu dienu „sapņu profesijas”, kā arī sekot līdzi politiķu ikdienas gaitām foto galerijā.

Laikraksts VIENOTĪBA sāka iznākt pagājušā gada pavasarī, priekšvēlēšanu laikā. Šī izdevuma mērķis bija iepazīstināt vēlētājus ar jaunu politisko spēku, tā idejām un cilvēkiem. Apvienība VIENOTĪBA Saeimas vēlēšanās guva nozīmīgu atbalstu un šobrīd veido koalīcijas valdības pamatu. Ir pagājis kāds laiks, un VIENOTĪBA ir atjaunojusi laikraksta izdošanu, lai pievērstu lasītāju uzmanību VIENOTĪBAS politiķu ikdienas darbam, rosinātu diskusiju par nepieciešamajām pārmaiņām valstī un jaunas partijas nepieciešamību. Jaunas partijas tapšana varētu būt process, kas ļautu politiķiem iesaistīt šajā darbā lielāku sabiedrības daļu – tos, kas ar savām idejām, zināšanām un degsmi būtu gatavi nākt talkā. VIENOTĪBA vēlētos, lai šis laikraksts kļūst par mediju, kurā politiķi runātu ar sabiedrību atklāti, kurā notiktu diskusijas par partijas iekšējo dzīvi, kurā tiktu domāts un argumentēts. Laikrakstā iecerēts arī publicēt lasītāju vēstules, atbildēt uz jautājumiem un dot vārdu dažādu viedokļu paušanai. Sazināties ar laikraksta redakciju iespējams, rakstot uz e-pastu [email protected].

Laikraksts VIENOTĪBA tiks izplatīts bez maksas, tā 9.numurs iznāk šonedēļ. Arī turpmāk VIENOTĪBAS laikrakstā lasītāji regulāri varēs atrast plašu viedokļu daudzumu, intervijas gan ar apvienības līderiem, gan reģionu pārstāvjiem, aktuālo informāciju, VIENOTĪBAS politisko prioritāšu un mērķu izklāstu un skaidrojumu, nozīmīgāko notikumu foto arhīvu, izklaides lapu un daudz cita. VIENOTĪBAS laikraksts pieejams arī apvienības mājas lapā www.vienotiba.lv

Avīzi var lasīt šeit

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu