Skip to main content

Nācis klajā VIENOTĪBAS avīzes septembra numurs

Trešdien, 1. septembrī, klajā nācis politisko partiju apvienības VIENOTĪBA avīzes septembra numurs. Tā galvenais moto ir „2. oktobrī par 2. sarakstu!” un tā saturs ir veltīts tautas aptaujai „Izvēlies savu Ministru prezidentu!”, VIENOTĪBAS programmai Latvijas reģionos, lasītāju uzdotajiem jautājumiem, kā ar publicēts deputātu kandidātu saraksts katrā Latvijā reģionā.

Avīzē publicēts Ministru prezidenta Valda Dombrovska raksts „Nenodot Latvijas nākotni lēta populisma vārdā”.

Tajā Ministru prezidents uzsver: „Šīs Saeimas vēlēšanas mūsu valsts nākotnei būs izšķirošas. Vai nu turpināsim uzsākto reformu ceļu, vai arī īstermiņa populisma vārdā sagrausim paveikto un pazaudēsim vismaz piecus gadus valsts attīstībā.” V. Dombrovskis norāda, ka VIENOTĪBAS programmā ir izvirzīts ambiciozs mērķis – astoņos gados Latvijai ir jākļūst par Baltijas līderi svarīgākajos dzīves kvalitātes, tautas attīstības un globālās konkurētspējas rādītājos. „Es ticu, ka, īstenojot VIENOTĪBAS ekonomisko programmu un sakārtojot tiesisko vidi Latvijā, šis mērķis ir sasniedzams. Latvija to var!” raksta V. Dombrovskis.

Avīzē izlasāma intervija ar VIENOTĪBAS priekšsēdētāju Ģirtu Valdi Kristovski „Par drošību un pašapziņu”. Tajā Ģ. V. Kristovskis analizē Latvijas dalību Eiropas Savienībā un NATO, globālos riskus un mūsu spējas tos novērst. VIENOTĪBAS priekšsēdētājs akcentē katra cilvēka entuziasma un līdzdalības, atbildības lielo nozīmi Latvijas drošība un stabilitātes sekmēšanā un norāda uz būtisko izvēli, kas Latvijas pilsoņiem jāizdara gaidāmajās vēlēšanās – jāizvēlas spēks, kas spēj saliedēt Latvijas sabiedrību, veido konkurētspējīgu tautsaimniecību un ceļ pašapziņu.

VIENOTĪBAS augusta avīzē var izlasīt arī interviju ar VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētāju Aigaru Štokenbergu „Pasīvs cilvēks nevar panākt neko”. A. Štokenbergs dalās pārdomās par pilsoņu aktivitāti vēlēšanās un argumentiem, kāpēc 2. oktobrī jābūt aktīviem un nedrīkst palikt mājās. A. Štokenbergs stāsta par to, kāpēc šīs vēlēšanas būs izšķirošas, un uzsver – ieslīgstot apātijā, mēs riskējam pazaudēt savu valsti. Nozīmīgu notikumu gaita Latvijā ir izšķīrusies vienīgi tad, kad cilvēki ir piecēlušies kājas, gājuši un darījuši.

Katram Latvijas reģionam ir veidots īpašs avīzes pielikums, kurā publicēts pilns VIENOTĪBAS deputātu kandidātu sarakasts 10. Saeimas vēlēšanām konkrētajā reģionā, kā arī apvienības programma reģionu līderu skatījumā.

Avīzē publicēts materiāls „Lasītāji jautā. VIENOTĪBA atbild”, kur sniegtas atbildes uz sasāpējušiem lasītāju jautājumiem – par pensijām, bezdarbu, uzņēmējdarbības aktivizēšanu u.c. aktualitātēm. Lasītāji var arī iepazīties ar iespējām, ko piedāvā VIENOTĪBAS vortāls www.vienotiba.lv un apvienības birojs.

Kā ierasts, VIENOTĪBAS avīzē aplūkojama fotogalerija. Jaunieši apaļā galda diskusijā dalījušies pārdomās par sadarbību dažādu paaudžu politiķu starpā. Avīzes sadaļā „Brīvbrīžiem” var iepazīties ar septembra politiskajiem horoskopiem, no sirds izsmieties par spilgtākajiem Saeimas deputātu izteicieniem, kā arī iepazīt VIENOTĪBAS politiķus no neierastās puses.

VIENOTĪBAS avīzē ik mēnesi lasītāji var atrast plašu viedokļu daudzumu, intervijas gan ar apvienības līderiem, gan reģionu pārstāvjiem, aktuālo informāciju, VIENOTĪBAS politisko prioritāšu un mērķu izklāstu un skaidrojumu, nozīmīgāko notikumu foto arhīvu, izklaides lapu un daudz cita. VIENOTĪBAS avīzi reizi mēnesī saņem 300 000 mājsaimniecību Latvijā, un tā ir pieejama arī apvienības mājas lapā www.vienotiba.lv

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected] 

Dalies ar ziņu