Skip to main content

Notiks Krišjāņa Kariņa grāmatas “Latvijas intereses” atvēršana

Rīt, 13.decembrī plkst.13:00 “Birojnīcā” (Berga bazārs, Dzirnavu iela 84K – 2) notiks Krišjāņa Kariņa grāmatas “Latvijas intereses” prezentācija. Izdevniecības “Avots” izdotajā grāmatā apkopotas autora domas par mūsu valsts attīstību.

Grāmatā “Latvijas intereses” autors analizē pasaules ekonomikas krīzes sekas Latvijā, dod ieteikumus, kā veicināt ekonomikas augšupeju, veltot uzmanību uzņēmējdarbības attīstībai un taisnīgas nodokļu sistēmas izveidei. Darbā aplūkoti ārpolitikas un valsts drošības jautājumi, pausta pārliecība, ka tautas labklājības līmeņa celšana iespējama, tikai pilnveidojot izglītības sistēmu un pievēršot uzmanību sabiedrības integrācijas jautājumiem.

Grāmatas atvēršanas svētkos būs iespēja dzirdēt sociologa Arņa Kaktiņa un Vītolu fonda dibinātāja un padomes priekšsēdētāja Viļa Vītola viedokli par grāmatu. Par ceļu līdz grāmatas izdošanai stāstīs grāmatas autors Krišjānis Kariņš, izdevniecības “Avots” direktors Jānis Leja un grāmatas redaktore Gundega Blumberga. Bet par klātesošo labsajūtu rūpēsies pasākuma vadītājs Valdis Melderis un mūziķis Kārlis Kazāks.

Visi interesenti laipni aicināti!
 

Krišjānis Kariņš ir dzimis 1964.gada 13.decembrī ASV. Viņš ir absolvējis Minsteres Latviešu ģimnāziju Vācijā, studējis Pensilvānijas Universitātē, iegūstot zinātņu doktora (PHD) grādu ar specializāciju lingvistikā. Pirms pārcelšanās uz dzīvi Latvijā K.Kariņš strādāja valodas datorizēšanas jomā. Latvijā viņš vispirms kļuva par veiksmīgu uzņēmēju, bet 2002.gadā K. Kariņš iesaistījās politikā un bija viens no partijas Jaunais laiks dibinātājiem. Ievēlēts Saeimā divas reizes, bijis frakcijas vadītājs. No 2004. – 2006. gadam bija ekonomikas ministrs, bet 2007.gadā kļuva par partijas Jaunais laiks priekšsēdētāju. 2009.gadā K.Kariņu ievēlēja Eiropas Parlamentā, kur šobrīd arī turpina darbu.

Papildus informācija:
Ieva Zīberga
Eiropas Parlamenta deputāta
Krišjāņa Kariņa padomniece preses jautājumos
Tālr.: + 371 29484828
[email protected]
www.karins.lv

 

Dalies ar ziņu