Skip to main content

Notiks Ministru prezidenta un Lielbritānijas vēstnieka preses konference

Ceturtdien, 13. janvārī pulksten 14.00, Ministru kabineta preses konferenču telpā (3. stavā, 319. kabinetā) notiks Ministru prezidenta Valda Dombrovska un Lielbritānijas vēstnieka Latvijā Endrjū Sopera preses konference par Ministru prezidenta dalību Apvienotās Karalistes rīkotajā augsta līmeņa samitā par modernās Ziemeļeiropas ekonomikas izaicinājumiem.

Jau iepriekš informējam, ka 2011. gada 19. un 20. janvārī Latvijas delegācija Ministru prezidenta Valda Dombrovska vadībā dosies uz Londonu, lai piedalītos samitā par modernās Ziemeļeiropas ekonomikas izaicinājumiem. Samitu organizē Apvienotās Karalistes valdība, lai dalītos pieredzē starp Apvienoto Karalisti, Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm. Samita dalībvalstis prezentēs vairāk nekā 40 labākās prakses un sasniegumus zaļās ekonomikas un ilgtspējīga biznesa, tehnoloģiju un inovāciju, kā arī nodarbinātības, ģimenes un dzimumu līdztiesības jomās. Pasākuma ietvaros plānota arī premjerministru plenārsesija par šīm tēmām.

Mediju ievērībai!
Mediju piekļūšana ar Ministru kabineta pastāvīgās akreditācijas kartēm. Žurnālistiem, kuriem nepieciešama caurlaide iekļūšanai Ministru kabineta ēkā, lūdzam sazināties ar Valsts kancelejas Komunikācijas departamentu pa tālr. 67082828 vai uz e-pastu: [email protected]


Informāciju sagatavoja:
Laine Kučinska
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece
Tālr.: 67082905
[email protected]

Dalies ar ziņu