Skip to main content
Notiks partijas VIENOTĪBA kongress; delegātus uzrunās Valdis Dombrovskis un Sandra Kalniete

Notiks partijas VIENOTĪBA kongress; delegātus uzrunās Valdis Dombrovskis un Sandra Kalniete

Sestdien, 25.augustā, Rīgā notiks partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA kongress, kura laikā ar uzrunām uzstāsies Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis un Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete.

KONGRESA DARBA KĀRTĪBA

Kongresa gaitā uzrunas teiks partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs, Ministru prezidenta biedrs un ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, VIENOTĪBA Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Hosams Abu Meri, savukārt partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš iepazīstinās ar savu komandu un potenciālajiem ministru amata kandidātiem pēc 13.Saeimas vēlēšanām – Edgaru Rinkēviču, Inesi Lībiņu-Egneri, Kārli Šadurski un Raimondu Čudaru.

Kongresa dalībniekus uzrunās arī pārējo partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA pārstāvēto partiju priekšsēdētāji – Inga Bērziņa no “Kuldīgas novadam”, Jānis Baiks no “Valmierai un Vidzemei”, Juris Šulcs no “Tukuma pilsētai un novadam”, Leonīds Salcēvičs no “Jēkabpils reģionālās partijas” un Aldis Adamovičs no “Latgales partijas”.

VIENOTĪBAS kongresā plānota diskusija par Latviju Eiropas Savienībā, kuru vadīs diplomāts un bijušais Eiropas Savienības komisārs (2004-2014), bijušais partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs Andris Piebalgs, savukārt kongresa noslēgumā būs partijas biedru domnīca.

Šis būs kārtējais partijas VENOTĪBA kongress un tajā biedriem būs jāpārvēl partijas ētikas komisija.

Partijas VIENOTĪBA kongress sāksies plkst. 10:00 Rīgā, VEF kvartāla kamerzālē, Ieriķu ielā 5A. Žurnālisti ir laipni aicināti piedalīties kongresā.

Partija VIENOTĪBA kopā ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopīgam startam 13.Saeimas vēlēšanām ir izveidojušas partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs un Ministru prezidenta amata kandidāts ir Krišjānis Kariņš.

Informāciju sagatavoja:
Sandris Sabajevs
partijas VIENOTĪBA/ partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel. nr. 22087726

Dalies ar ziņu