Skip to main content
Notiks partijas VIENOTĪBA kongress

Notiks partijas VIENOTĪBA kongress

Sestdien, 31. augustā, notiks partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA kongress, kurā delegātus uzrunās Ministru prezidents Krišjānis Kariņš un partiju apvienības deleģētie ministri Edgars Rinkēvičs un Jānis Reirs, Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis, VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens, Saeimas priekšsēdētājas biedre Inese Lībiņa-Egnere un Rīgas domes VIENOTĪBAS frakcijas vadītājs Vilnis Ķirsis.

Kongresa ietvaros notiks paneļdiskusijas par klimata ekonomiku, nākotnes pašvaldībām un zinātnes sabiedrību, kongresa gaitā paredzētas partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu vēlēšanas, kā arī partijas domes priekšsēdētāja un tā vietnieka vēlēšanas.

Partijas VIENOTĪBA kongress notiks š.g. 31. augustā Rīgā, Spīķeru koncertzālē, Ģenerāļa Radziņa krastmalā 3. Kongresa sākums pl. 10:00, mediju pārstāvji laipni aicināti piedalīties kongresā.

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopā veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildu informācija:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu