Skip to main content

Notiks VIENOTĪBAS priekšsēdētāja kandidātu publiskās debates

Lai stiprinātu demokrātiskos principus partijā un valstī, partija VIENOTĪBA pirms 4. jūnijā gaidāmā ārkārtas kongresa rīkos priekšsēdētāja amata kandidātu – Andra Piebalga un Edvarda Smiltēna – publiskas debates.

Debates notiks piecu Latvijas reģionu pilsētās: 10. maijā Cēsīs, 16. maijā Rēzeknē, 18. maijā Liepājā, 25. maijā Jelgavā, 1. jūnijā Rīgā.

Pirmā diskusija Cēsīs norisināsies Vidzemes koncertzāles “Cēsis” kinozālē, Raunas ielā 12. Diskusijas sākums plkst. 18:00.

Kandidātu debates kā moderators vadīs neatkarīgais žurnālists Jānis Domburs, katrās debatēs ietverot gan jautājumus, kas skar katra kandidāta redzējumu par partijas darbību nākotnē un kandidāta prioritātēm priekšsēdētāja amatā, gan tēmas, kas ietver valstī un sabiedrībā svarīgākās jomas.

10.maijā Cēsīs kandidāti diskutēs par jautājumiem, kas skar valsts iekšpolitisko situāciju, politisko sistēmu, varas un sabiedrības attiecībām, kā arī veselības aprūpes jautājumiem. Debates Rēzeknē tiks veltītas drošības un starptautiskajiem, kā arī sociālajiem jautājumiem, savukārt 18.maijā Liepājā iecerētas diskusijas par tautsaimniecības attīstību, ekonomiku, nodarbinātību, migrāciju un demogrāfiju.

25. maijā Jelgavā kandidāti pievērsīsies tiesiskuma un tieslietu nozares aktualitātēm un situācijai izglītības un zinātnes jomā, savukārt noslēdzošās debates 1.jūnijā Rīgā tiks veltītas kultūras un nacionālajiem jautājumiem, kā arī aktualitātēm nodokļu un budžeta politikā.

Jautājumus kandidātiem, iepriekš piesakot tos elektroniski, uzdot varēs arī partijas biedri, iespēja uzdot sev aktuālus jautājumus tiks dota arī klausītājiem auditorijā.

Uz VIENOTĪBAS priekšsēdētāja kandidātu publiskajām debatēm aicināti arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Debates tiešraidē internetā būs vērojamas arī VIENOTĪBAS mājaslapā internetā www.vienotiba.lv.

Debašu norises laiks: plkst. 18:00.
Debašu norises vietas:
Cēsīs – Vidzemes koncertzāles “Cēsis” kinozālē, Raunas ielā 12-1;
Rēzeknē – novada domes sēžu zālē, Atbrīvošanas aleja 95a;
Liepājā – viesnīcas “Promenāde”, Hika zālē, Vecā ostmala 40;
Jelgavā – Ozolnieku Tautas nams, Rīgas iela 23;
Rīgā – RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6, Ūdens iela 6.

Dalies ar ziņu