Skip to main content

Pabriks aicina piedalīties 4.maija pasākumos Kuldīgā

2013. gada 3. un 4. maijā aizsardzības ministrs Artis Pabriks viesosies Kuldīgā, lai tiktos ar novada iedzīvotājiem un piedalītos Neatkarības atjaunošanas dienai veltītajos Nacionālo bruņoto spēku (NBS) pasākumos – svētku dievkalpojumā, militāro vienību un tehnikas parādē un paraugdemonstrējumos, kā arī NBS orķestra koncertā. Parādes laikā tiks paziņota pilsēta, kurā svinīgie 4.maija pasākumi notiks nākamgad.

„Aicinu ikvienu novērtēt to, ka mēs dzīvojam brīvā valstī un paši varam lemt savas zemes likteni,” uzsver aizsardzības ministrs. „Tāpēc svinēsim Neatkarības atjaunošanas dienu kopā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem Kuldīgā.”

2. maijā A. Pabriks viesosies Jūrmalas 1. ģimnāzijā, savukārt 3. maijā tiksies ar Kuldīgas centra vidusskolas skolēniem, lai pārrunātu aizsardzības aktualitātes un drošības izaicinājumus mūsdienu pasaulē, kā arī aicinātu viņus svinēt Neatkarības atjaunošanas dienu.

Tāpat 3. maijā aizsardzības ministrs tiksies ar Kuldīgas novada iedzīvotājiem.

Lai dotu iespēju iepazīties ar bruņotajiem spēkiem arī tiem iedzīvotājiem, kuriem nav iespēju apmeklēt tradicionālās valsts svētku parādes Rīgā, pagājušajā gadā Aizsardzības ministrija un NBS aizsāka jaunu tradīciju – valsts Neatkarības atjaunošanas dienā 4. maijā kādā no Latvijas novadiem organizēt bruņoto spēku dienu. Pērn šāda parāde notika Rēzeknē, savukārt šogad nolemts iepriecināt Kurzemes reģiona iedzīvotājus, parādi rīkojot Kuldīgā.

Informāciju sagatavoja:
Daina Ozoliņa
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Tālr.: 67335224
[email protected]

Dalies ar ziņu