Skip to main content

Pabriks piedalīsies diskusijā par demokrātijas ierobežojumiem izņēmuma stāvokļa laikā

Šā gada 15. jūlijā Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Aizsardzības zinātniskās pētniecības centrs organizē publisko diskusiju „Demokrātijas ierobežojumi izņēmuma stāvokļa laikā: sabiedrības drošības un indivīda tiesību kompromisa meklējumos”, kas norisināsies plkst.13:00 Latvijas Kara muzeja telpās.

Diskusijā piedalīsies Ministru prezidenta biedrs, aizsardzības ministrs Dr. sc. pol. Artis Pabriks, Nacionālās aizsardzības akadēmijas Aizsardzības zinātnes pētniecības centra profesors Dr. habil.sc.ing. brigādes ģenerālis (atvaļināts) Kārlis Krēsliņš, konstitucionālo tiesību eksperts un Latvijas Universitātes lektors Dr. iur. Jānis Pleps, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes studiju nodaļas docents Dr. sc. pol. Toms Rostoks, Latvijas Žurnālistu asociācijas pārstāve Madara Fridrihsone un Latvijas Žurnālistu savienības valdes priekšsēdētājs Juris Paiders, kā arī Aizsardzības ministrijas amatpersonas. Diskusiju vadīs politologs, politikas pētījumu centra „Euro Civitas” direktors Viktors Makarovs.

Publiskajā diskusijā tiks runāts par likumprojekta „Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli” mērķi un būtību, mediju lomu modernajā militārajā konfliktā, valsts aizsardzību un pilsoņa pienākumiem izņēmuma stāvokļa laikā, kā arī plašsaziņas līdzekļu nozīmi un iespējām, ieviešot izņēmuma stāvokli valstī.

Publiskās diskusijas organizatori uz pasākumu ir aicinājuši plašsaziņas līdzekļu vadītājus un redaktorus, dažādus nozares ekspertus un Saeimas komisiju pārstāvjus.

Informāciju sagatavoja:
Dace Kundrāte
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Tālr.: +371 67335254, +371 29211247
[email protected]

 

 

Dalies ar ziņu