Skip to main content

Pabriks tiksies ar Zemgales karavīriem un zemessargiem

4. janvārī aizsardzības ministrs Artis Pabriks apmeklēs Zemessardzes 55. kājnieku bataljonu, kurā dienošie zemessargi un karavīri aktīvi iesaistījušies elektroenerģijas piegādes traucējumu novēršanā Aizkraukles, Kokneses un Jaunjelgavas novados. Ministrs tiksies ar karavīriem un zemessargiem, lai izteiktu viņiem pateicību par ieguldīto darbu.

„Esmu gandarīts, ka ar Nacionālo bruņoto spēku karavīru un zemessargu palīdzību veiksmīgāk un ātrāk tiks novērsti sniega radītie postījumi elektroenerģijas līnijām,” uzsver ministrs. „Ceru, ka, pateicoties veiksmīgajai sadarbībai, elektroenerģijas piegāde visiem Latvijas iedzīvotājiem tiks atjaunota pēc iespējas ātrāk.”

Pēc tam A. Pabriks apmeklēs Sunākstes pagastu, lai iepazītos ar esošo situāciju un novērtētu, cik operatīvi tiek risināti radušies sarežģījumi un kādu palīdzību vēl varētu sniegt Nacionālie bruņotie spēki.

Ministrs iespēju robežās tiksies ar vietējo pašvaldību vadītājiem, lai pārrunātu iespējas drīzākā laika posmā atjaunot elektroenerģijas padevi iedzīvotājiem.


Informāciju sagatavoja:
Daina Ozoliņa
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Tālr.: 67335224
[email protected]

Dalies ar ziņu