Skip to main content

Par pilnvērtīgu Rīgas domes darbu

Rīgas domē ievēlētie deputāti no partiju apvienības “Jaunā VIENOTĪBA”, Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Latvijas Reģionu Apvienības un deputātu bloka “Kods Rīgai”, kuri kopā veido trešdaļu no domes deputātu kopskaita, ir izskatījuši frakcijas “Par!/Progresīvie” skatījumu par Rīgas domes turpmāko darbu. 

Trīs frakciju pārstāvji ir vienprātīgi uzskatā, ka rīdzinieki no pilsētas domes sagaida pilnvērtīgu darbu, tādēļ domē ievēlēto politiķu uzdevums ir iespējami īsā laikā vienoties par to, kā turpmāk strādāt, šo procesu lieki nevilcinot.

Trīs frakciju ieskatā atbildība par pilsētas vadību un mēra pienākumi nākamajā darba cēlienā jāuzņemas tiem politiskajiem spēkiem, kam ir kopumā lielākais deputātu skaits, un šīm trīs frakcijām esošajā domes sasaukumā ir 20 deputātu vietas.

Frakcija “Par!/Progresīvie” savukārt ir aicināta izvirzīt kandidātu Rīgas vicemēra amatam, lai pilsētas domē padziļināti strādātu ar klimatneitralitātes, sociālā dialoga un mikromobilitātes jautājumiem.

“Jaunā VIENOTĪBA”, Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Latvijas Reģionu Apvienība un deputātu bloks “Kods Rīgai” ir vienoti pārliecībā, ka nākamajā Rīgas domes koalīcijā godprātīgi un koleģiāli jāstrādā valstiski domājošu politisko spēku vairākumam.

Apzinoties, ka esošā Rīgas domes sasaukuma pilnvaru termiņš ir vēl nepilni divi gadi, trīs frakciju kopa uzskata, ka politiskajiem spēkiem šajā laikā ir jādod iespēja pierādīt sevi darbos tajās atbildības jomās, ko tie uzņēmušies sākot darbu Rīgas domē un pārmaiņu koalīcijā.

Papildu informācijai:
Elīna Bīviņa
Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Viļņa Ķirša padomniece
E-pasts: [email protected]

Viktorija Prituļaka
Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Edvarda Ratnieka padomniece
E-pasts: [email protected]

Kaspars Adijāns
Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieces Lindas Ozolas biroja vadītājs
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu