Skip to main content

Par PS ģenerālsekretāri apstiprināta Sanita Stelpe

Partijas „Pilsoniskā savienība” (PS) valde ceturtdien, 6. janvārī, par PS ģenerālsekretāri apstiprināja Sanitu Stelpi.

S. Stelpe ir PS dibinātāja, kopš 2008. gada vasaras līdz pat pagājušā gada beigām vadīja PS biroju. Vadīja PS vēlēšanu kampaņu Rīgas Domes vēlēšanām 2009. gadā, aktīvi iesaistījās Saeimas vēlēšanu kampaņas procesā, vadīja Vienotības vēlēšanu biroju, Vienotības Rīgas reģionālās apvienības līdzpriekšsēdētāja. Piedalījusies Vienotības programmas un kampaņas struktūras izstrādē. 10. Saeimas deputāta kandidāte no partiju apvienības Vienotības saraksta Rīgā. PS Rīgas nodaļas valdes priekšsēdētāja.

Pirms darba PS Sanita Stelpe astoņus gadus vadīja Latvijas Kvalitātes asociāciju, strādājusi par kvalitātes vadības konsultanti dažādos uzņēmumos, tostarp Latvijas Bankā.

„Galvenie uzdevumi, ko tuvākajā laikā risināšu, ir aktīvs dialogs ar esošajiem biedriem un jaunu biedru piesaiste „Pilsoniskajai savienībai”. Tāpat daudz darāmā ir, lai veicinātu sadarbību nodaļu līmenī ar JL un SCP biedriem, ja reiz nākotnē lūkojamies uz vienas partijas izveidi. Manuprāt, vairāk jādiskutē ar sabiedrību, lai sekmētu aktīvāku tās iesaisti politiskajos procesos. Tikai tā ir iespējams veidot jaunu politisko kultūru, par kuru PS vienmēr ir iestājusies,” saka S.Stelpe

Sanitai Stelpei ir sociālo zinātņu bakalaura grāds un sabiedrības vadības maģistra grāds.

 

Informāciju sagatavoja:
PS preses sekretāre
Dace Balode
Tālr.: 29289491
[email protected]

Dalies ar ziņu