Skip to main content

Par VIENOTĪBAS priekšsēdētāju ievēlēts Arvils Ašeradens, domi vadīs Krišjānis Kariņš

Partijas VIENOTĪBA kārtējā kongresā par valdes priekšsēdētāju ievēlēts Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, savukārt par partijas domes priekšsēdētāju kļuvis Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš, viņa vietniece būs Santa Zarāne.

Partijas VIENOTĪBA valdē nākamos divus gadus strādās Vilnis Ķirsis, Rihards Kozlovskis, Edgars Rinkēvičs, Kārlis Šadurskis, Jānis Reirs, Ainars Latkovskis, Hosams Abu Meri, Laimdota Straujuma, Raimonds Čudars, Jānis Rozenbergs, Olafs Pulks, Uģis Rotbergs, Edgars Ikstens, Edmunds Jurēvics.

Kongresa delegāti balsoja arī par Revīzijas komisijas locekļiem, šajā komisijā apstiprinot Andri Ārgali, Baibu Ervaldi, Didzi Bruklīti, Gati Puriņu, Gunāru Laicānu, Jāni Lazdānu, Jāni Zariņu, Kristīni Lindbergu, Lindu Zarāni.

„VIENOTĪBA pārstāv strauji augošu sabiedrības daļu, kam rūp moderna, attīstīta Latvijas valsts. Mums ir morāls pienākums šīs gaidas piepildīt. Moderna Latvija – tā ir tiesiskumā balstīta izpratne par taisnīgumu, konkurētspējīga ekonomika, efektīva, uz klientu orientēta valsts pārvalde, atbildīga sociālās aizsardzības sistēma un sadarbīga sabiedrība. Vienotībai atkal ir jāpiesaka sevi sabiedrībai kā spēcīgu, inovatīvu, patriotisku politisko spēku, kas spēj sadarboties un vienoties ar citām demokrātiskām partijām, lai kopā veidotu modernu Latviju,” kongresa delegātiem norādīja Arvils Ašeradens.

Atzīstot, ka partijā nepieciešama saliedēšanās, Arvils Ašeradens uzsvēra: „Ticu, ka izcila politika ir iespējama tikai kā profesionālas komandas darba rezultāts. Tādēļ pilvērtīgai pārmaiņu procesa vadībai partijā esmu aicinājis Vilni Ķirsi kopā ar Rihardu Kozlovski un Aināru Latkovski uzņemties partijas valdes priekšsēdētaja vietnieku amatus. Šodien ir ievēlēta jauna, profesionāla partijas valde, kas apvieno līderus – gan no valdības un frakcijas, gan no reģionu un jaunatnes nodaļām.”
Partijas VIENOTĪBA jaunais valdes priekšsēdētājs par būtisku uzdevumu uzskata jaunas politiķu paaudzes iesaisti. „Partijai ir jāstrādā kā vienotam organismam, spējot koleģiāli iesaistīt partijas darbā arī jaunu politiķu paaudzi. Jaunajai trīsdesmitgadnieku un četrdesmitgadnieku paaudzei ir jābūt aktīvai politikā, lai dotu jaunu elpu Latvijas politiskajai dzīvei. Mūsu partijā tieši šīs paaudzes pārstāvji piesaka sevi kā nozīmīgus nākotnes līderus,” uzsver Ašeradens.

Dalies ar ziņu