Skip to main content

Paraksta Ministru kabineta, Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijas un Degvielas tirgotāju un ražotāju savienības sadarbības memorandu

Otrdien, 29. maijā, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijas padomes priekšsēdētājs Ojārs Karčevskis, Degvielas tirgotāju un ražotāju savienības prezidents Sergejs Semjonovs un finanšu ministrs Andris Vilks parakstīja Sadarbības memorandu par PVN likmes samazināšanu.

Latvijas Republikas Ministru kabinets, Latvijas Degvielas tirgotāju asociācija un Degvielas tirgotāju un ražotāju savienība vienojušies par sadarbību samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes ieviešanas procesā.

Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijas un Degvielas tirgotāju un ražotāju savienības atbalsta Ministru prezidenta Valda Dombrovska ierosinājumu ar 2012. gada 1. jūliju samazināt PVN pamatlikmi par 1 %, lai izlīdzinātu nodokļu slogu ar kaimiņvalstīm un ierobežotu inflāciju. Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijas un Degvielas tirgotāju un ražotāju savienība sola informēt savus biedrus par šo Sadarbības memorandu un tā mērķiem, kā arī aicināt savus biedrus pēc grozījumu pieņemšanas, cenu noteikšanā godprātīgi balstīties uz jauno, samazināto pievienotās vērtības nodokļa standartlikmi.

Memoranda teksts pieejams šeit. 

Foto no memoranda parakstīšanas

Papildus informācija:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: +371 67082865, +371 26556965
[email protected]

Dalies ar ziņu