Skip to main content

Pārrunās ar eiro ieviešanu saistītās aktualitātes pašvaldībās un banku sektorā

Otrdien, 26. martā, notiks kārtējā Eiro ieviešanas koordinācijas padomes (EIKP) sēde. Tās laikā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis ar Latvijas Pašvaldību savienības un Latvijas Lielo Pilsētu savienības pārstāvjiem pārrunās plānotās aktivitātes pašvaldībās, bet ar Latvijas Komercbanku asociācijas vadību jaunāko banku sektorā saistībā ar eiro ieviešanu.

Finanšu ministrija un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija informēs par specifisko valsts IT sistēmu pielāgošanas darbu gaitu un normatīvajiem aktiem, kas tuvākajā laikā tiks apstiprināti Ministru kabinetā saistībā ar eiro ieviešanu. Vēl Finanšu ministrija iesniegs padomei regulāro informatīvo ziņojumu par paveikto eiro projektā periodā no š. g. 1. janvāra līdz 28. februārim un par plānotajām aktivitātēm periodam no 1. marta līdz 30. aprīlim.

Mediju iespējas:
Padome plānota no plkst. 11:00-11:50, Ministru prezidentu zālē. TV/foto iespēja padomes sēdes sākumā. Pēc padomes sēdes amatpersonu atbildes uz mediju jautājumiem.

Uzziņai
Eiro ieviešanas koordinācijas padome tika nodibināta šā gada sākumā, lai nodrošinātu efektīvu sadarbību starp valsts pārvaldes institūcijām un problēmjautājumu risināšanu, kā arī veicinātu dialogu ar sabiedrību, lai eiro ieviešana Latvijā noritētu veiksmīgi. Padomi vada premjers Valdis Dombrovskis, un tajā darbojas vairāki ministri, Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane un citi augstākā līmeņa vadības pārstāvji.

Informāciju sagatavoja:
Laine Kučinska
Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītāja
Tālr.: 67082905, 29457329
[email protected]

Dalies ar ziņu