Skip to main content

Pēc RD „Vienotība” ierosinājuma Rīgā uzsāks jaunu ūdens skaitītāju uzstādīšanu

Beidzot tiks uzsākta pirms gada frakciju bloka „Vienotība” rosinātā C kategorijas ūdens patēriņu skaitītāju uzstādīšana rīdzinieku mājās.

Pērn RD opozīcija norādīja uz nepieciešamību visos dzīvokļos uzstādīt vienādu C kategorijas ūdens patēriņu skaitītājus ar iespēju ūdens rādītājus dzīvokļos nolasīt attālināti, jo apzinīgajiem rīdziniekiem ik mēnesi ir jāpārmaksā par patērēto ūdeni. Tāpat „Vienotība” norādīja, ka jaunu skaitītāju uzstādīšana nodrošinātu precīzāku patērētā ūdens uzskaiti, jo šobrīd dzīvokļos uzstādītie ūdens skaitītāji atšķiras no māju kopējiem skaitītājiem ar dažādo precizitāti.

Šobrīd RP SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” plāno uzsākt ūdens skaitītāju uzstādīšanu dzīvokļos par nesaprātīgi augstu nomas maksu. RD „Vienotība” norāda, ka Rīgas namu pārvaldniekam ir jāizvērtē dārgo ūdens skaitītāju uzstādīšanas pamatotība katrā dzīvoklī un pirmām kārtām uzmanība būtu jāpievērš māju kopējo ūdens skaitītāju nomaiņai, kas ir Rīgas ūdens īpašumā : „Ir viegli piespiest dzīvokļu īpašniekus nomāt no pašvaldības dārgos ūdens skaitītājus, taču visvairāk ir novecojuši Rīgas ūdenim piederošie māju kopējie skaitītāji, kas norāda neprecīzus ūdens patēriņa datus”.

Papildus informācija:
Māris Puriņš
Tālr.: 25486000

Informāciju sagatavoja:
Kristīna Ancāne
Rīgas domes bloka "Vienotība"
deputātu palīdze
Tālr.: 25486049

 

Dalies ar ziņu