Skip to main content

Premjere: VID gadu no gada mērķtiecīgi uzlabo savu darbu, jātiek galā ar negodprātīgiem darbiniekiem

FOTO no tikšanās

Ceturtdien, 28. janvārī, Ministru prezidente Laimdota Straujuma apmeklēja Valsts ieņēmumu dienestu (VID), lai piedalītos VID vadības un VID struktūrvienību vadītāju sanāksmē.

L.Straujuma apsveica VID ar veiksmīgi noslēgto 2015. gadu, kurā dienestam izdevās iekasēt krietni vairāk nodokļu nekā bija plānots. “Pēc datiem arī nodokļu ieņēmumu pieauguma temps ir ātrāks par ekonomikas izaugsmi, kas ir labs rādītājs VID aktīvai darbībai,” sacīja Ministru prezidente. Viņa atzinīgi novērtēja to, ka VID mērķtiecīgi strādā, lai sakārtotu ar nodokļu iekasēšanu saistītos jautājumus tajās nozarēs, kur izvairīšanās no nodokļu samaksas ir bijusi visplašākā dažādos pakalpojumu sektoros.

Pēc L.Straujumas sacītā, gada nogalē tiekoties ar Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras pārstāvjiem, viņa ir saņēmusi ļoti atzinīgu novērtējumu VID darbam, kā arī novērtēja to, ka VID darbinieki uztur dialogu ar uzņēmējiem, lai atrisinātu kādas radušās problēmas.

Ministru prezidente pievērsa uzmanību tam, ka šodienas sanāksmē tiks izvirzīti uzdevumi šim gadam, pievēršoties izaugsmes un esošo problēmu risināšanas iespējām. “Un ir svarīgi, lai lielais VID kolektīvs, kas daudz strādā Latvijas labā, tiktu galā ar tiem darbiniekiem, kas bieži vien met ēnu uz visas institūcijas darbu un godaprātu,” novēlēja L.Straujuma.

Plašāka informācija:
Aiva Rozenberga
Ministru prezidentes preses sekretāre
Tālr.: +371 29462451
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu