Skip to main content

Premjers apmeklēs uzņēmumus Dinex Latvia un OlainFarm

Piektdien, 30. martā, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis pēc uzņēmumu ielūguma apmeklēs transportlīdzekļu rezerves daļu rūpnīcu Dinex Latvia, kā arī medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanas uzņēmumu OlainFarm.

Premjers ar uzņēmējiem pārrunās aktuālos tematus – valdības atbalstu uzņēmumu ražošanas paplašināšanai un jaunu darba vietu veidošanai, nepieciešamos stimulus, lai veicinātu pašvaldību ieguldījumus infrastruktūrā, kas sniedz atbalstu jaunu darba vietu radīšanā un ražošanas paplašināšanā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) atbalstu ražošanas projektiem, jautājumus saistībā ar struktūrfondu finansējumu, kā arī eksporta veicināšanu.

Vizītes programma:
Plkst. 13:00 plānota Dinex Latvia ražotnes apskate, kur paredzēta TV/foto iespēja.
Plkst. 13:30 notiks diskusija ar Dinex Group vadību (piedalīsies Dinex Group izpilddirektors Torbens Paigh, Dinex Latvia direktors Mindaugas Siuskus, Dinex Latvia valdes loceklis un Dinex Ķīnas pārstāvniecības vadītāju Romanu Pjankovski un Ozolnieku pašvaldības izpilddirektoru Pēteri Velecki) par darbības paplašināšanu Latvijā un valdības stimuliem.

Norises vieta: Rubeņu ceļš 58, Raubēni Ozolnieku novads

Plkst. 15:45 plānota OlainFarm ražotnes laboratorijas apskate, paredzēta TV/foto iespēja.
Plkst. 16:15 notiks tikšanās ar uzņēmuma OlainFarm vadību (piedalīsies padomes priekšsēdētāja Valentīna Andrejeva, valdes locekļi Jeļena Borcova, Veronika Dubickaja, Inga Liščika un Salvis Lapiņš). Tikšanās galvenās tēmas būs nodokļu atvieglojumi uzņēmumiem, ES struktūrfondu finansējums, eksporta veicināšana, kvalificētu un mūsdienīgi izglītotu kadru pietiekamība ķīmijas nozarē.

Norises vieta: Rūpnīcu iela 5, Olaine

Mediju dalība, piesakoties pa tālruni +371 67082919 vai rakstot [email protected] Aicinām pieteikties līdz piektdienai, 30.martam, plkst. 9.00.

Par Dinex Latvia:
SIA „DINEX Latvia" izstrādātā un saražotā produkcija nodrošina Baltijas un Krievijas tirgu ar konkurētspējīgām transportlīdzekļu izplūdes rezerves daļām. Uzņēmums ir izstrādājis izplūdes sistēmas atvieglotu versiju, kas ir piemērojama dažādu modeļu kravas automašīnām un autobusiem. Jelgavas rūpnīcā saražotās rezerves daļas tiek izplatītas Latvijas tirgū, kur tās veiksmīgi izkonkurējušas no Turcijas importēto produkciju. Uzņēmumā šobrīd strādā 245 darbinieki.

SIA „DINEX Latvia” ir ieguvusi 2. vietu konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2010” kategorijā „Importa aizstājējprodukts”. Plašāka informācija par uzņēmumu: www.dinex.lvwww.dinex.lv

Par OlainFarm:
Akciju sabiedrība „Olainfarm” ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar gandrīz 40 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. AS „Olainfarm” produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 30 pasaules valstīm, tostarp arī Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Skandināvijas, Rietumeiropas un Āzijas valstīm, Ziemeļameriku un Austrāliju. No 2006. gada 1. decembra AS „Olainfarm” akcijas tiek kotētas NASDAQ OMX Riga fondu biržas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmumā šobrīd strādā 1005 darbinieki.

Šobrīd AS „Olainfarm” Latvijā vien nodarbina gandrīz 800 augsti kvalificētus speciālistus. Apliecinājums kompānijas produkcijas kvalitātei ir sadarbība ar tādām pasaules un reģiona līmenī pazīstamām kompānijām kā Novartis, Ranbaxy, Glenmark Generics, Cobalt, Almirall Ranke, UQUIFA, MIAT, Aspen AU, Loba, PHF un daudzām citām. Plašāka informācija par OlainFarm: www.olainfarm.lv

Informāciju sagatavoja:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: +371 67082865, +371 26556965
[email protected]

Dalies ar ziņu