Skip to main content

Premjers Lielbritānijā vēstīs par investīciju iespējām Latvijas ekonomikā

Piektdien, 18.oktobrī, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis apmeklēs Lielbritānijas galvaspilsētu Londonu ar mērķi stiprināt Latvijas un Lielbritānijas sadarbību uzņēmējdarbībā un investīciju jomā. Premjers tiksies ar Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas vadību, Direktoru institūta pārstāvjiem un Lielbritānijas uzņēmējiem.

Vizītes laikā V.Dombrovskis uzstāsies Direktoru institūta seminārā par investīciju vidi Latvijā un iespējām, kas tiek piedāvātas ārvalstu uzņēmējiem biznesa veikšanai Latvijā. Tāpat premjers tiksies ar Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) prezidentu seru Sumu Čakrabarti (Suma Chakrabarti), kā arī piedalīsies ERAB rīkotajā forumā „Investē Latvijā”, informējot investorus par Latvijas ekonomiskās izaugsmes piedāvātajām iespējām, perspektīvākajām investīciju jomām un projektiem.

Plānotas arī atsevišķas tikšanās ar vairāku Lielbritānijas lielo uzņēmumu vadību. Tostarp, premjers tiksies ar uzņēmumu „HSBC”, „BlackRock” un „Rothschild” pārstāvjiem.

Ministru prezidentu vizītē pavadīs Latvijas uzņēmēju delegācija, kas pārstāvēs tādas jomas kā loģistika un transports, banku sektors un finanšu konsultācijas, telekomunikācijas, būvniecība, pārtikas ražošana, drēbju un aksesuāru ražošana, kosmētikas ražošana.

Piektdien V.Dombrovskis sniegs intervijas laikrakstiem “Frankfurter Allgemeine Zeitung”, “The Wall Street Journal” un ziņu aģentūrai “Bloomberg”.

Informācija par Latvijas sadarbību ar Lielbritāniju lasāma šeit.

Papildus informācija:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: +371 67082865, +371 26556965
[email protected]

Informāciju sagatavoja:
Diana Germane
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr.: +371 67082922
[email protected]

Dalies ar ziņu