Skip to main content

Premjers un NASDAQ OMX vadītājs pārrunās kapitāla tirgus attīstību Latvijā

Trešdien, 27. jūnijā, plkst. 10:30 Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tiksies ar fondu biržu grupas NASDAQ OMX vadītāju Robertu Greifeldu (Robert Greifeld), lai pārrunātu kapitāla tirgus attīstības iespējas Latvijā, tā pienesumu Latvijas ekonomikai, kā arī iespējas Latvijas uzņēmumiem piesaistīt investoru finansējumu.

Šī ir pirmā NASDAQ OMX vadītāja vizīte Baltijā. Tās laikā plānotas tikšanās ar valstu vadītājiem, amatpersonām, vēstniekiem un uzņēmumu vadītājiem. NASDAQ OMX ir pasaulē lielākā biržu grupa, kurā no 2008. gada ir pārstāvēta arī Latvijā ar biržu NASDAQ OMX Riga. NASDAQ OMX biržās kotēti aptuveni 3400 uzņēmumi visā pasaulē, tostarp tādi savu nozaru līderi kā Apple, Google, Microsoft, Facebook, Starbucks, Carlsberg u.c.

Valdis Dombrovskis pagājušajā gadā kopā ar Latvijas uzņēmēju delegāciju apmeklēja ASV un 21. jūnijā viesojās arī NASDAQ OMX centrālajā birojā Ņujorkā, kur piedalījās tirdzniecības sesijas noslēguma svinīgajā iezvanīšanā. Tās laikā Taimskvērā uz NASDAQ MarketSite ēkas fasādes tika demonstrēts Latvijas Institūta sagatavotais videoklips par Latviju.

Mediju iespējas: Foto, video pirms tikšanās, pēc tikšanās – atbildes uz mediju jautājumiem. Tikšanās notiks Ministru kabineta Ministru prezidentu zālē.

Informāciju sagatavoja:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: 67082865, 26556965
[email protected]

Dalies ar ziņu