Skip to main content

PS: apvienības VIENOTĪBA partiju nodaļām jāsāk darbs pie vienotas partijas izveides

Partijas „Pilsoniskā savienība” (PS) valde 6. janvārī savā sēdē pieņēma paziņojumu, kurā norāda, ka PS uzskata, ka Latvijai ir vajadzīga plaša un spēcīga labēji centriska partija ar skaidru programmu un vienotu demokrātisku pārvaldību. Apvienība VIENOTĪBA ir labs pamats šādai partijai.

PS uzsver, ka „partijas izveides procesā visupirms ir svarīgi vienoties par jaunveidojamās partijas principiem un vērtībām. Balstoties uz tām var saliedēt vienotā organizācijā „Pilsoniskās savienības”, „Jaunā laika” un „Sabiedrības citai politikai” biedrus un nodaļas. Partijas VIENOTĪBAS izveidošana ir mūsu vēsturiska atbildība.”

Ikvienas organizācijas pamats un spēks ir tās biedri. „Pilsoniskās savienības” valde jau ir uzsākusi sarunas ar biedriem un nodaļām par jaunveidojamās partijas principiem un vērtībām.

„Mēs aicinām vistuvākajā laikā uzsākt visu „Pilsoniskā savienības”, „Jaunā laika” un „Sabiedrības citai politikai” nodaļu darbu pie vienotas partijas izveides. Triju partiju valdēm ir jābūt šī darba virzītājām.”

Šis demokrātiskais process prasīs laiku un pacietību, bet „Pilsoniskās savienības” valde ir pārliecināta, ka ar rūpīgu darbu ir iespējams sasniegt mērķi – izveidot vienotu organizāciju un iesaistīt sabiedriskajā un politiskajā darbā daudz plašāku cilvēku loku.

“Mūsu redzējumā VIENOTĪBA ir plaša un vienota organizācija, kuras pamatvērtības ir sociāli atbildīga tirgus ekonomika, moderna nacionāla demokrātiska valsts un Eiropas vienotība.”

Informāciju sagatavoja:
Dace Balode
Pilsoniskās savienības preses sekretāre
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu