Skip to main content

Pulks: par Rīgas domes vēršanos Satversmes tiesā, lai atzītu “puteņa brīvbiļetes

Vēršanās Satversmes tiesā, mēģinot pierādīt tā saucamo “puteņa brīvbiļešu” likumību, ir absolūti lieka Rīgas domes resursu tērēšana, līdz ar to partijas VIENOTĪBA deputāti šo lēmumu neatbalsta.

Būsim godīgi – šobrīd vairāku mēnešu garumā domes darbinieki tērē savu laiku un resursus, gatavo padsmit lappušu garu pieteikumu Satversmes tiesai tikai tāpēc, lai pierādītu, ka Ušakova iegribai un priekšvēlēšanu gājienam ir bijis likumīgs pamats. Neskatoties uz to, ka VARAM norāda uz pretējo un arī KNAB ir sākta šī jautājuma izskatīšana.

VIENOTĪBA uzskata, ka “puteņa biļetes” lieliski demonstrē Ušakova vadības stilu iegūt ātru popularitāti, nerēķinoties ne ar tiesiskajām sekām, ne arī citu domnieku uzskatiem. Ja Rīgas domei patiesi rūpētu pilsētas satiksme sniegotos laika apstākļos, būtu tikai loģiski, ja dome nāktu pretī visiem rīdziniekiem un braukšana bez maksas putenī būtu standarta prioritāte visiem. Tagad Ušakovs ir panācis to, ka viena grupa ir vienlīdzīgākā par citiem. Ar ko ir sliktākas, piemēram, māmiņas ar bērnu ratiņiem?

Informāciju sagatavoja:
Ieva Graudiņa-Šutko,
Partijas „Vienotība” deputātu frakcijas referente
Tālr.: 26189652
[email protected]

Dalies ar ziņu