Skip to main content

RD frakciju bloks „Vienotība”: SC mēģina atņemt Latvijas Okupācijas muzejam piešķirto naudu

Bloka „Vienotība” deputāti Rīgas domē ir sašutuši par „Saskaņas centra” mēģinājumiem atņemt Latvijas Okupācijas muzejam piešķirto naudu.

Rīgas pilsētas pašvaldības 2011. gada budžetā piešķirtā nauda Ls 20 000 apmērā Latvijas Okupācijas muzejam darbības nodrošināšanai joprojām nav nonākusi muzeja rīcībā un domei radušās problēmas, jo „Saskaņas centrs” nepiekrīt muzeja piedāvājumam par tās izlietojumu.

„Rīgas domē šis jautājums tiek „viļāts kā karsts kartupelis” jau vairāk kā gadu, jo SC nespēj atrisināt Ušakova publisko solījumu atbalstīt Latvijas Okupācijas muzeju. Nevienam citam finanšu līdzekļu piešķīrumam domē nav nepieciešams tik detalizēts atšifrējums,” neizpratnē ir „Vienotības” deputāti, „RTAB piešķir miljonus un neviens pat nepainteresējas kā šī nauda tiek izlietota.”

Šodien, Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē politisko partiju apvienības „Saskaņas centrs” deputāti balsoja pret izdevumu apmaksu Latvijas Okupācijas muzeja darbības nodrošināšanai, tomēr Komitejai izdevās finansējumu saglabāt.

Papildus informācija:
Elmārs Vēbers, mob. 26335652
Baiba Brigmane, mob. 29285010

Informāciju sagatavoja:
Ieva Graudiņa-Šutko
Tālr.: 26189652
[email protected]

 

Dalies ar ziņu