Skip to main content

RD opozīcija pieprasa Pilsētas attīstības komitejas vadītāja demisiju

Rīgas domes (RD) frakciju bloka Vienotība deputāti ir sašutuši par RD Pilsētas attīstības komitejas vadītāja Sergeja Zaļetajeva nedemokrātisko vadības stilu, neizskatot deputātu pieprasījumus un nespējot nodrošināt pilnvērtīgu komitejas darbu, tāpēc trešdien pieprasījuši Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja demisiju.

Opozīcijas deputāti jau vairākas reizes ir pieprasījuši Pilsētas attīstības komitejas darba kārtībā iekļaut jautājumu par pilsētas arhitekta biroja turpmāko attīstību un nu jau bijušā pilsētas arhitekta Jāņa Dripes darba tiesisko attiecību pārtraukšanas pamatotību, tomēr komitejas priekšsēdētājs to nav izdarījis, nesniedzot nekādus paskaidrojumus.

S. Zaļetajevs ignorējis arī deputāta Raimonda Timmas rosināto priekšlikumu jautājumu par pilsētas arhitekta biroju izskatīt nākamajā komitejas sēdē, kura notika trešdien.

RD frakciju bloka Vienotība deputāti pieprasīs arī domes priekšsēdētāja Nila Ušakova viedokli, vai viņš atbalsta šādu partijas biedra rīcību, jo viens no deputātu galvenajiem uzdevumiem ir pārraudzīt Rīgas domes iestādes un struktūrvienības.

Vienotības bloka Rīgas domes (RD) deputātiem ir aizdomas, ka patiesais arhitekta biroja likvidēšanas iemesls ir Jāņa Dripes nostāja zonējumu maiņai Rīgas pilsētā, iebildumi pret debesskrāpju uzsliešanu Rīgā un nepakļāvība citu domes vadības projektu realizēšanai.

Dalies ar ziņu